اخبار

گاف بزرگ شبکه الحدث عربستان و شکست بزرگ در پروژه کشته‌سازی علیه ایران+ فیلم و عکس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه الحدث وابسته به عربستان سعودی که همگام با ایران اینترنشنال شبکه فارسی‌زبان وابسته به سعودی و العربیه به بازوی رسانه‌ای بانیان پروژه آشوب و اغتشاش و تجزیه در ایران تبدیل شده‌اند، گاف بزرگی را مرتکب شد که یک کانال عراقی این رسوایی بزرگ سعودی‌ها را برملا کرد.

مجری این شبکه سعودی در یکی از بخش‌های خبری خود با آب‌وتاب خبری ساختگی را علیه ایران خواند و تصویری را نشان  داد و مدعی شد مربوط به یکی از بازداشت‌شدگان ایرانی در خوزستان است که به‌دست نیروهای امنیتی ایران کشته شده است، در حالی که تصویر پخش‌شده از سوی شبکه سعودی متعلق به «شهید عماد الحیدری» است که در جریان عملیات آزادسازی مناطق عراق از اشغال باندهای تروریستی داعشی مورد حمایت آل‌سعود به شهادت رسیده بود.

مجری این رسانه سعودی مدعی شد نیروهای امنیتی ایران، 9 روز پیش عماد الحیدری را در اهواز بازداشت کرده و وی بر اثر شکنجه جان باخته است.

 

تصویر شهید «عماد الحیدری» از شهدای نبرد با تروریسم تکفیری وهابی که شبکه الحدث برای پروژه کشته سازی در  ایران از آن استفاده کرد

این رسانه‌های سعودی با وجود این گاف‌ها و رسوایی‌های مکرر همچنان به خبرها و برنامه‌های ساختگی خود در راستای پروژه ضربه زدن به مقاومت و حامیان آن در منطقه ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/+

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا