سه شنبه , 1 خرداد 1403

مجوز مناطق غیرفعال گردشگری البرز لغو می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، یحیی دارایی پنج‌شنبه در بازدید از چند پروژه گردشگری استان اظهار کرد: حمایت از سرمایه گذاران، رفع مشکلات، کوتاه کردن روند اداری و ایجاد مشوق‌های لازم برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی یکی از اولویت‌های استان است.

وی افزود: در سطح شهرستان کرج، از سه پروژه بزرگ، شامل یک هتل پنج ستاره، مرکز تفریحی و سرگرمی واقع در خیابان سرحدآباد و همچنین سفره‌خانه سنتی با بیش از ۴۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بازدید شد که همگی جزو طرح‌های مهم استان هستند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از اصلی‌ترین برنامه‌ها را بازدید از تمام پروژه‌های گردشگری و بررسی مشکلات به صورت حضوری عنوان کرد و گفت: قصد داریم با همکاری معاون سرمایه‌گذاری، نشستی برگزار و مشکلات در سطح استان و ملی بررسی و رفع شوند.

وی با اشاره به وجود ۱۷ منطقه سرمایه‌گذاری نمونه در استان، اظهار کرد: ۷ منطقه نمونه، دارای سرمایه گذار است و تاکید بر حمایت و فراهم کردن تسهیلات برای مناطق فعال است.

دارایی متذکر شد: مجوز مناطق غیر فعال گردشگری نیز پس از تصویب شورای سرمایه‌گذاری حذف می‌شود، چراکه نگاه ویژه در راستای فعال کردن پروژه‌ها و رفع مشکلات و موانع پروژه‌های فعال است.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …