اخبار

استاندار: نیازهای درمانی البرز با دقت بررسی و برآورد شود

 مجتبی عبداللهی روز شنبه در نشست ویژه بررسی مشکلات بهداشت و درمان استان البرز افزود: باید نیازها، کمبودها، ظرفیت ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان با دقت و حساسیت احصا شود.
وی ادامه داد: ضرورت دارد که آنالیز دقیقی از شرایط بیمارستان های دولتی و خصوصی استان داشته باشیم و راهکارهای ارتقای رضایتمندی مردم با شرایط موجود را مورد بررسی قرار دهیم.
عبداللهی گفت: از سوی دیگر بر اساس نیازسنجی تخصصی باید بارگذاری جمعیت در نقاط مختلف استان را مد نظر قرار دهیم و برای این منظور امکانات لازم همچون بیمارستان و درمانگاه و امثال آن  را پیش بینی کنیم.
وی افزود: بهره گیری از ظرفیت خیرین ، تجار و  اصناف  برای  تقویت زیرساخت های استان به ویژه در حوزه بهداشت و درمان ضروری است.

استاندار البرز گفت: اکنون باید به دنبال امکانات موجود در بیمارستان ها و مراکز درمانی را برای ارائه خدمات به مردم با حداکثر توان بسیج کنیم و از سوی دیگر نیز در بخش های کلان همچون ساخت بیمارستان و تسریع در تکمیل پروژه های نیمه کاره با مسوولان ملی وارد گفت و گو شویم.
وی افزود: باید مطالبات مردم و کادر بهداشت و درمان را تا جای ممکن محقق کنیم و شرایط پایدار و مطلوبی را برای ارائه خدمت فراهم کنیم.
عبداللهی گفت: ضرورت دارد ظرف دو هفته آینده مجمع خیرین سلامت و بیمارستان ساز البرز راه اندازی و پویا شود.
وی افزود: باید مسوولیت پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم، ضرورت دارد که از ارتباطات شخصی خود نیز برای تقویت زیرساخت های استان استفاده کنیم.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا