چهارشنبه , 23 خرداد 1403

استاندار : تلاش متولیان امور البرز بر مدار کاهش جرائم معطوف شود

مجتبی عبداللهی روز چهارشنبه در دیدار با رییس کل دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب ، معاونان و مدیران شورای قضایی استان البرز افزود: با تمام توان در کنار دستگاه قضا هستم تا بتوانیم براساس خرد جمعی با بهره گیری از تمامی ظرفیت های استان گامی موثر در راستای فرهنگسازی برای کاهش جرم و معضلات اجتماعی برداریم.
وی ادامه داد: بسیاری از موضوعات که تبدیل به جرم و پرونده می شود، با ارتقای آستانه شکیبایی و بهره گیری از آموزه های دینی و اجتماعی، پیشگیری می شود.

استاندار البرز گفت : دستگاه قضا در نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش، کوشش و سختی های بسیاری را در نهایت شکیبایی و ایثار برای احقاق حقوق مردم و به ویژه مظلومان و تحقق حکمرانی مطلوب، دارد.
وی بیان داشت : این کار و تلاش ایثارگرانه که برای مردم و در جهت نیل به رضایتمندی خداوند صورت می گیرد جای بسی قدردانی دارد از این رو برای تمامی فعالان حوزه قضا در سراسر کشور و به خصوص در استانی با ویژگی های خاص البرز، آرزوی توفیق و عزت روز افزون دارم.
عبداللهی گفت: در این برهه سران سه قوه در کشور هماهنگی بسیار خوبی برای خدمت به مردم دارند و اهداف مشترکی را در جهت معیشت، امنیت و اقتصاد مردم و خنثی سازی تحریم ها دارند.
وی افزود: بر این اساس ما نیز می توانیم در استان موضوعات مشترکی را تعریف کنیم و به صورت متحد و منسجم به تحقق آنها بپردازیم.
استاندار البرز گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که همه جا از صلابت و شرایط عالی استان البرز صحبت شود، ضرورت دارد به سمتی برویم که رتبه های برتر کشور در کاهش جرم و پرونده های قضایی داشته باشیم.
رییس کل دادگستری استان البرز نیز با ارایه گزارشی، شرایط استان را در حوزه قضا تشریح کرد و معاونان نیز در حوزه های خود در خصوص مسایل و چالش های موجود صحبت کردند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …