تکمیل آزادراه همت تا پایان تابستان

وزیر راه و شهرسازی در سفر به البرز: ادامه آزادراه همت مانع اعتباری ندارد بلکه حجم کار سنگین است.

به گزارش آدینه کرج محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بازدید سرزده از روند تکمیل پروژه ادامه آزادراه همت با بیان اینکه مسئولان مربوطه پای کار بودند و ماشین آلات فعالیت خوبی دارند، گفت: استاندار البرز هفته ای چند بار از روند تکمیل پروژه بازدید می کند که امید است با این روند هر چه سریع تر شاهد بهره برداری مردم از این امکان مهم باشیم.

وی ادامه داد: امید است روند پیشبرد پروژه با سرعت بالاتری ادامه یابد و مردمی که در این مسیر هستند نیز همراهی لازم را داشته باشند.

اسلامی گفت: امید است بتوانیم این پروژه را تا پایان تابستان امسال بهره برداری برسانیم که البته موانعی بزرگی نیز سر راه قرار دارد که یکی از اهم آنها جا به جایی دکل فشار قوی برق است.

وی افزود: همه باید دست به دست هم بدهند و همان گونه که استاندار البرز دستورات لازم را داده اند، برای تسریع در تکمیل این پروژه مهم و ملی اقدام شود.

وزیر راه و شهرسازی دولت اراده جدی برای به سرانجام رساندن این پروژه دارد، اضافه کرد: امید است با بهره برداری از این پروژه بار قابل توجهی از ترافیک سنگین آزادراه تهران-کرج را کاست و موجبات آرامش مردم را فراهم کنیم.

وی گفت: این پروژه اکنون بیش از 95 درصد پیشرفت دارد و با مشارکت بخش خصوصی در حال تکمیل است.

اسلامی افزود: با توجه به تردد شمارهای راهداری به طور طبیعی با تکمیل این پروژه 30 درصد از بار ترافیکی آزادراه تهران-کرج کاسته می شود.

وی افزود: امروز از پروژه مترو هشتگرد بازدید شد که با آغاز بهره برداری از آن، مردم از این امکان عمومی استفاده می کنند و بار ترافیک کاهش پیدا می کند.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی