پنجشنبه , 4 مرداد 1403

گردشگران به حاشیه رودخانه های البرز نزدیک نشوند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از مردم و گردشگران خواست تا از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها به دلیل بالاآمدن آب رودخانه های استان خودداری کنند.

گردشگران از توقف درحاشیه رودخانه های البرز خودداری کنندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، محمد رضا فلاح افزود: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر امواج ناپایدار از منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن از شنبه ۱۰ اردیبهشت تا دوشنبه ۱۲ اردیبهشت شاهد وزش باد شدید ،گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دربعضی از ساعات رگبار پرکنده، رعد ، برق وتگرگ مورد انتظار است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز تاکید کرد: احتمال شکستگی در درختان ، ابگرفتگی معابر عمومی و جاری شدن آب درمسیل های فصلی از اثرات این مخاطره طبیعی است.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز: همچنین با توجه به رخ داد رعد و برق در اثر این موج ناپایدار هوا دراستان البرز از توقف در مجاورت درختان تک و بلند،تپه ها ،تیرک ها ، دکل های فلزی فشارقوی برق ،فنس ها،لوله های فلزی آب ،مناطق ،فضاهای باز و رودخانه ها برای جلوگیری از برق گرفتگی خودداری شود.

فلاح افزود: محکم کردن سازه های موقت تابلوهای تبلیغاتی،احتیاط درعبور از مجاورت ساختمان های نیمه کاره از دیگر توصیه ها دراین زمینه به شمارمی رود.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …