چهارشنبه , 23 خرداد 1403

کنترل ورودی و خروجی‌های استان البرز براساس طرح فاصله‌گذاری اجتماعی رصد می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عزیراله شهبازی عصر امروز در جلسه ستاد کرونا در البرز  با اشاره به ابلاغ مصوبات 12 گانه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا در استان البرز اظهار داشت: فرمانداران موظف به کنترل تردد در مبادی ورودی و خروجی شهرها هستند.

وی افزود: راهکارهای مختلف جهانی برای مقابله با بیماری‌های واگیردار در نظر گرفته شده است.

استاندار البرز با بیان اینکه در کشور ما نیز راهکارهای مختلفی مورد توجه قرار گرفته است و آخرین راهکار نیز طرح فاصله‌گذاری هوشمند است که در ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب شد، بیان کرد:  با توجه به نیاز کشور به تولید کالاهای اساسی، امکان تعطیلی کامل در همه بخش‌ها وجود ندارد و باید فعالیت‌های اقتصادی را با رعایت الزامات بهداشتی پیش برد.

رئیس ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونای استان البرز با اشاره به راهبرد ستاد ملی مقابله با کرونا، تثبیت روند شیوع بیماری و تداوم مبارزه برای کاهش آن است، عنوان کرد: تصمیمات ستاد استانی نیز هماهنگ با تصمیمات ستاد ملی است و در صورت همراهی مردم و اجرای طرح‌های مصوب و رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانیم بر این بیماری غلبه کنیم.

شهبازی به آخرین وضعیت اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا اشاره کرد افزود: تاکنون 81 درصد از جمعیت استان در این طرح تحت پوشش غربالگری سلامت قرار گرفته‌اند.

وی افزود: همچنین مصوبات 12 گانه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا در استان نیز ابلاغ شده و در صورت عدم رعایت برابر قانون با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

انتهای پیام/ ز

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …