پنجشنبه , 4 مرداد 1403

کشف ۵۰ تن ماکارونی قاچاق در مهرشهر

سربازان گمنام سپاه ناحیه امام هادی(عج) ۵۰ تن ماکارونی تقلبی و قاچاق از یک واحد صنفی غیر مجاز در مهرشهر را کشف و ضبط کردند.

کشف ۵۰ تن ماکارونی قاچاق در مهرشهربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، قاضی سیار تعزیرات حکومتی استان با اشاره به این که تقلب و قاچاق در ماکارونی های کشف شده محرز می باشد در این خصوص گفت: با رصد و اعلام سربازان گمنام سپاه پاسداران انقلاب ناحیه امام هادی(عج) و با حضور کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان ،معاون مدیریت نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی و نیروی انتظامی منطقه به میزان ۵۰ تن ماکارونی از یک واحد صنفی غیر مجاز در مهرشهر کشف و ضبط شد .
حجت خاندان پور افزود: بنا بر نظر کارشناسان، متصدی این واحد صنفی ماکارونی های با نام شرکت های داخلی را پس از خارج نمودن از بسته های مربوطه به صورت فله و با پوششی با نام دیگر،بسته بندی کرده و در این محل نگهداری و مبادرت به صادرات آنها به شهرستان سردشت و سپس به کشور عراق می کرد.
حجت خاندان پور گفت: تقلب و قاچاق در این امر محرز است و لذا با توجه به تخلفی که صورت گرفته ماکارونی های موجود ضبط و این واحد صنفی پلمپ شد و در خصوص کالای کشف شده پس از نمونه گیری توسط کارشناسان بهداشت تصمیم گیری های لازم جهت استفاده مجدد صورت خواهد گرفت .
قاضی ویژه تعزیرات حکومتی استان همچنین تصریح کرد : تعزیرات حکومتی استان در هر جایی که تخلفی صورت گیرد و بخصوص جایی که سلامت و بهداشت جامعه تهدید شود مانعی نخواهد داشت و با مجرمین طبق قانون و باجدیت برخورد خواهد نمود .

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …