به گزارش آدینه کرج، مرتضی جلالیان با اشاره کسب رتبه نخستِ درآمدی در مردادماه امسال اظهار داشت: این منطقه در تحقق درآمدهای نقدی و تهاتری در بین مناطق دهگانه رتبه اول را به دست آورده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون صد درصد بودجه مصوبِ منطقه دو محقق شده، یادآور شد: نسبت به سال گذشته شاهد رشد چشمگیر درآمدی در این منطقه هستیم.

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج ادامه داد: با برنامه ریزی انجام گرفته و تشکیل کمیته درآمدی؛ شیوه‌های کسب درآمد پایدار بررسی شد که این موضوع یکی از دلایل موفقیت در فرآیند کسب درآمد بوده است.  

جلالیان خاطرنشان کرد: با وجود رکودِ اقتصادی منطقه ۲ موفق به جذب بودجه نقدینگی مازاد بر بودجه، در حدود ۱۰۱ درصد نیز شد.

به گفته این مسئول؛ پرداخت به موقع عوارض و وصول بدهی‌های معوقه علاوه بر تسریع و ارتقای کیفی خدمات دهی شهرداری به شهروندان، موجب پیشرفت عملیات عمرانی می شود.

این مسئول مهم‌ترین وظیفه شهرداری را نظارت بر درآمد و هزینه‌های جاری دانست و گفت: با توجه به در پیش گرفتن روش‌های جدید در بحث درآمدی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، شاهد اقدامات مناسبی در این حوزه هستیم.

وی با اشاره تحقق صد درصدی درآمد حوزه اصناف، یادآور شد: این موضوع شان دهنده مشارکت بیشتر شهروندان است که امیدواریم با ادامه این روند گام های موثری برای توسعه و آبادانی منطقه برداشته شود.

اخبار کرج

منبع: مدیریت شهری کرج

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی