سه شنبه , 26 تیر 1403

پیکر مطهر شهید مدافع حرم البرزی به وطن بازگشت

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: پیکر مطهر پاسدار شهید مدافع حرم «عین‌الله مصطفایی» که یکی از مستشاران زبده نظامی در جریان نبرد با تکفیری‌های سوریه بود و در سال ۱۳۹۴ در درگیری با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید، توسط گروه تفحص در سوریه کشف و هویت  وی از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

سلیمان رستمیان افزود: مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام روز سه‌شنبه ۲۶ مردادماه همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی به‌صورت خودرویی از ساعت ۸ صبح از مقابل منزل شهید واقع در محمد شهر کرج آغاز و از ساعت ۱۰ از میدان سپاه به سمت آستان مقدس امامزاده حسن (ع) تشییع و در این بقعه متبرکه به خاک سپرده خواهد شد.

شهید مدافع حرم «عین اله مصطفایی» یکی از مدافعان حرم اهل کرج بود که پس از شهادت، پیکرش در منطقه ماند و در شمار شهدای مدافع حرم مفقودالاثر قرار گرفت و سرانجام پیکر مطهرش محرم امسال در منطقه قراصی (حلب) شناسایی و کشف شد.

آیین وداع با پیکر شهید مدافع حرم «عین‌الله مصطفایی» روز دوشنبه ۲۵ مرداد همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد پنج‌تن آل عبا در اسلام‌آباد کرج برگزار خواهد شد. 

استان البرز بیش از پنج هزار و ۲۵۰ شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …