پیش بینی افزایش ۳۰ درصدی حجم سفر‌های نوروزی در البرز

او ادامه داد: براین اساس پیش بینی می شود که حجم سفرها بیشتر شود و طبق برآوردهای کارشناسی نسبت به نوروز قبل از کرونا ۳۰ درصد افزایش تردد را خواهیم داشت.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد که با توجه به افزایش حجم ترافیک باید پلیس استان با آمادگی کامل در میدان خدمت به مردم آماده باشد.

محمدیان گفت: طبق آمار تعداد دارندگان گواهینامه رانندگی در البرز حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بوده و این استان حدود ۲ میلیون دستگاه خودرو بومی دارد که در البرز برای آنها شماره گذاری شده است.

او تاکید در خصوص اهمیت ترافیک جاده ای در ایام  افزود: از طرفی محدویت زمانی برای سفرها به واسطه ماه مبارک رمضان داریم  که مراحل  رفت و برگشت مسافران  ۶ مرحله  پیش بینی شده است  که از امروز عصر برای تهرانی ها شروع می شود و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی البرز  افزود: با این شرایط البرز ویژگی خود را دارد  زیرا این استان در مسیر مسافران نوروزی تمام استان های کشور  قرار دارد و پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ میلیون خودرو در ایام نوروز از جاده های البرز تردد کنند.

او افزود: در ۲ نوروز گذشته با وجود محدودیت های کرونایی ۵۵ میلیون تردد در جاده های البرز شاهد بودیم.

محمدیان گفت: حضور پر انرژی پلیس برای اجرای طرح برخورد خوب با مردم و مهمان نوازی از مردم در ایام نوروز به عنوان مهمترین اولویت کاری ما است.

فرمانده انتظامی افزود: در حوزه امنیت تا زمانی که این امنیت نقض نشود قدر آن را نمی دانیم اما وقتی حادثه ای مانند انسداد جاده رخ می دهد و ترافیک به وجود می آید آن وقت قدردان ترافیک روان خواهیم بود.

اخبار جدید کرج
وزیر علوم به شهدای گمنام کرج ادای احترام کرد