وزیر کشور: یک هزار میلیارد تومان اعتبار نقدی به لرستان اختصاص یافت

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی شامگاه دوشنبه در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه در جمع خبرنگاران بیان کرد: پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری به لرستان از موضوعات مورد تاکید در سفر امروز بود و خوشبختانه حدود یک هزار میلیارد تومان اعتبار نقدی و منابع تسهیلاتی در اختیار استان لرستان قرار خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: بازدیدهایی از شهرها و پروژه های این استان داشتم ضمن اینکه سرمایه گذاری هایی در حوزه شیلات، انار و انجیر دراستان صورت گرفته است؛ حل مسایل در برخی موضوعات استانی باید سرعت بیشتری بگیرد.

وحیدی عنوان کرد: در راستای ایمن سازی سفرهای نوروزی کمیسیون ایمنی سفرها برای کاهش حوادث جاده ای و کنترل سفرها از لحاظ رعایت مقررات بهداشتی باید تشکیل شود و این سفرها نباید موجب افزایش بیماری در سطح کشور گردد؛ در راستای پذیرایی از مهمانان نوروزی باید با رعایت مقررات سفرهای خوبی رقم زده شود.

وی افزود: پیگیری وضعیت صنایع تعطیل شده در استان در دستور کار است و وزارتخانه های مربوطه نیز در این راستا اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

وحیدی اظهار داشت: انتصابات در دولت سیزدهم باید براساس شایسته سالاری باشد و دولت در این راستا تاکید جدی دارد و دستگاه های مربوطه نظارتی نیز در کنار دستگاه های اجرایی و مسئول این امر را دنبال می کنند.

وی ادامه داد: تخلفات سال های گذشته نیز باید طبق روال قانونی رسیدگی و پیگیری شود.