مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی البرز:

حمایت از قهرمانان ورزشی در حوزه كارگری تداوم بخش موفقیت های ورزشی و غیر ورزشی در جامعه كار وتولید است.

ورزش كارگری زمینه ساز پویایی کارگرانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ اسماعیل خلیلی مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی البرز با بیان این مطلب در مراسم تجلیل از افتخار آفرینی قهرمانان البرزی در مسابقات جهانی ورزش كارگری اسپانیا گفت: استان البرز ظرفیت قابل توجهی در حوزه ورزش دارد و حمایت از قهرمانان ورزش كارگری می تواند افتخار آفرینی ورزشكاران جامعه كار وتولید را تداوم داده و موجب شكوفایی ورزش كارگری شود.

وی با اشاره به تاکید وزارت تعاون، كار ورفاه اجتماعی بر توسعه ورزش كارگری، افزود: طبق ماده 154 قانون كار در خصوص بسط وگسترش ورزشگاه های كارگری؛ همچنین در قالب مالیات بر ارزش افزده در تبصره 2 ماده 38 نیز در زمینه ایجاد ابنیه لازم ورزشی در واحدهای تولیدی برای كارگران و خرید تجهیزات ورزشی پیش بینی های لازم صورت گرفته است.

خلیلی اضافه کرد: این استان قهرمانان ملی وجهانی بسیاری را در رشته های مختلف ورزشی پرورش داده است و در حوزه ورزش كارگری هم دارای عناوین جهانی است.

وی گفت: فدراسیون آماتوری ورزش های كارگری متولی ورزش كارگری کشور و اداره ورزشی وفرهنگی كارگران در اداره كل تعاون كار ورفاه اجتماعی متولی استانی این امر است همچنین هیات های ورزشی استان نیز مكلف هستند كه در خصوص توسعه ورزش كارگری فعالیت نموده وگزارش فعالیتهای خود را به اداره كل ارسال کنند.

خلیلی گفت: حمایت وتجلیل از ورزشكاران ملی و جهانی كارگری موجب تشویق جامعه كارگری برای پرداختن به امر مهم ورزش می شود که زمینه ساز نشاط ، بهره وری و پویایی نیروی كار خواهد شد.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی