البرز :

فرماندار ساوجبلاغ گفت: درصورت تامین زیر ساخت ها، دو هزار واحد مسکن مهر، در هفته دولت به متقاضیان واگذار می شود

واگذاری دو هزار واحد مسکن مهربه متقاضیان در هفته دولتبه گزارش آدینه کرج در نشستی با حضور فرماندار، رئیس اداره گاز شهرستان ساوجبلاغ و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد ، مشكل اختصاص انشعاب گاز چهار طرح مسکن مهر بررسي شد.

فرماندار ساوجبلاغ در این نشست گفت: سیاست دولت بر این است که ابتدا تمام زیر ساختهای مسکن مهر تامین ،  و سپس به متقاضیان واگذار شود.

پالیزگیر عملکرد هیات مدیره شرکت عمران را در اجرای طرح‌های زیربنایی درشهر جدید هشتگرد، مثبت ارزیابی کرد و افزود : اتفاق های خوبی در این شهر افتاده است که منشاء آن رویکرد دولت به مسکن است که امیدواریم شاهد رونق در این بخش مهم و حل مشکلات مردم باشیم.

 وی گفت : بازدید پرشمار مدیران ارشد کشوراز  شهر جدید هشتگرد، نشان از نگاه ویژه دولت به تامین زیرساخت های این شهر است.

وی افزود : با تامین زیرساخت‌ها، بخشی از سکونت در این شهر اتفاق می‌افتد و هزینه‌ها در بخش مسکن به خصوص در کلان‌شهرها کاهش خواهد یافت.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: بخشی از مشکلات کلان شهرهای کرج و تهران را شهر جدید هشتگرد به دوش می‌کشد، پس ضروری است مدیریت این شهر هم به این شهر توجه ویژه و در زمینه های مختلف مساعدت داشته باشند.

وی به رییس اداره گاز شهرستان تاکید کرد ، نسبت به تأمین علمک گاز واحدهای اعلامی از سوی شرکت عمران اقدام و پیمانکاران را ملزم به وصل گاز این واحد ها تا هفته دولت سال جاری کند و همچنین برای تامین کنتور دیگر طرح های مسکن مهر هم پیش بینی لازم را داشته باشند.

فرماندار افزود:درصورت تامین زیرساخت هزار و 600 واحد مسکن مهر فاقد انشعاب گاز، دو هزار واحد در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

حاجی زاده ، نایب رئیس شرکت عمران شهرجدید هشتگرد نیز با ارائه گزارشی از تلاش این شرکت برای تامین زیرساخت‌های لازم واحدهای مسکن مهر گفت:کار آسفالت معابر، تامین برق، آب آشامیدنی و دیگر خدمات در مجموعه ۲ هزار واحدی مسکن مهر قابل افتتاح در هفته دولت، انجام شده است و با نصب علمک گاز آماده واگذاری خواهد شد.

رئیس اداره گاز شهرستان ساوجبلاغ نیز گفت: اجرای شبکه از طریق ارائه نقشه به استان، عملیاتی می‌شود.

سید ناصر حسینی افزود: نقشه مناطقی که انشعابات آنها انجام نشده تهیه و به استان ارسال خواهد شد تا دستور عملیاتی شدن آن، صادر شود . 

وی افزود: با تمام توان تلاش می کنیم تا به زودی نصب علمک در این طرحها  عملیاتی شود.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی