واکنش امام جمعه کرج به تهدیدات اسرائیل؛ لشکر ۱۰ سیدالشهدای استان البرز برای محو شما کافی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از   کرج،   آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته کرج با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: حضرت زهرای اطهر دارای ابعاد وجودی و شخصیتی بی نظیر و ممتازی بودند.

وی با اذعان به اینکه جلوه حق‌طلبی و مطالبه‌گری  حضرت زهرا بعد از شهادت پیامبر خدا بسیار درس‌آموز است‌، تصریح کرد‌: اوج این جهاد در مواضع و رفتار زهرای اطهر در میدان‌های مختلف  است و تنها رسیدن به وحدت از نظر حضرت زهرا مرضیه، پذیرش ولایت اهلبیت و عمل به دستورات آنها است.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) در نقش یک رهبر در جامعه اسلامی بود ، تصریح کرد: حضور اجتماعی و سیاسی  حضرت زهرا(س) با رعایت حجاب و عفاف در جامعه و ایفای نقش منحصر به فردش در اجتماع نشان داد که هیچگاه عفاف و حجاب مانعی در برابر حضور اجتماعی زنان نیست، بلکه بانوان با حجاب و عفاف و رعایت آن حضور تاثیر گذارتری در جامعه دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه امام خمینی(ره) تربیت شده مکتب فاطمی است ، گفت: انقلاب اسلامی پدیده ای از سوی  امام خمینی(ره) و با تاسی از مکتب فاطمی بود و در این انقلاب افرادی مانند حاج قاسم سلیمانی با ویژگی‌های منحصر به فردی تربیت شدند.

وی با بیان اینکه مهمترین ویژگی شهید سلیمانی که رمز مانایی اوست اخلاص است، ادامه داد: همه ما باید از شخصیت ایشان الگو بگیریم و شخصیت حاج قاسم تبلور یافته مکتب علوی، فاطمی و حسینی است.

امام جمعه کرج با بیان اینکه رهبری معظم انقلاب عبارتی جامع در مورد شخصیت و ابعاد وجودی شهید سلیمانی بیان کردند ، تصریح کرد: حاج قاسم شخصیتی بی نظیر، فرمانده و جنگ آور شجاع و با اخلاص فراوان بود که حتی در زمان جنگ به فکر نیروهای خود بود.

حسینی‌همدانی با اشاره به تهدیدات رژیم صهیونیستی برای حمله به مراکز و تاسیسات نظامی ایران  و نامه رئیس موساد به آمریکا در این زمینه، تصریح کرد: برخی کشورها از جمله فرانسه در روند مذاکرات اخلال ایجاد می کنند و  به گونه ای عمل می کنند که مذاکره نتیجه ای نداشته باشد.

وی با بیان اینکه عوامل داخلی آمریکا در حال اخلال در بازار بورس و سرمایه و ارز در کشور  هستند، گفت: به آمریکا و اروپا هشدار می‌دهیم که وقت شما برای انجام توافق با ایران در حال اتمام است، تا وقت تمام نشده خود را نجات دهید.

امام جمعه کرج با بیان اینکه ایران گزینه‌های روی میز را تعیین می کند ، تصریح کرد:در صورت عدم توافق در مذاکرات هسته ای مانند گذشته با ایران مزه شکست دیگری را می چشید.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز  با اشاره به اینکه برخی ایران را از جنگ می ترسانند در حالی که در این رزوها جنگ به لشکر کشی نیست، ادامه داد: لشکر عملیاتی 10 سیدالشهدای استان البرز برای محو اسرائیل از روی زمین کافی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه استان البرز قبل از صنعتی بودن استانی کشاورزی بوده است ، ادامه داد: در این استان فارغ التصحیلان زیادی در حوزه کشاورزی داریم  که باید از این ظرفیت برای  رونق کاورزی و اشتغال آفرینی در حوزه صنایع تبدیلی و کشاورزی استفاده شود.

وی با بیان اینکه زمین‌های بلااستفاده در اختیار دستگاه‌ها و وقفی به جوانان فارغ التحصیل داده شود ، عنوان کرد: این زمین‌ها نباید تنها در اختیار افراد متمول و سرمایه دار قرار گیرد بلکه باید جوانان جویای کار و فکر در این زمینه به تولید و اشتغال زایی و ثروت آفرینی کمک کنند.

انتهای پیام/ش