هدفگذاری جذب ۹ هزار حامی در طرح اکرام ایتام کمیته امداد استان البرز

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از هدفگذاری این نهاد در ماه مبارک رمضان به منظور جذب ۹ هزار حامی جدید برای ایتام نیازمند خبر داد.

هدفگذاری جذب ۹ هزار حامی در طرح اکرام ایتام کمیته امداد استان البرزبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، محمد محمدی فرد با بیان اینکه این هدفگذاری از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده است، افزود: هم اکنون بیش از ۳۰ هزار حامی در سراسر استان البرز با کمیته امداد استان همکاری می‌کنند، همچنین تعداد هزار و ۵۰۰ خانواده ایتام و ۳ هزار و ۷۰۰ خانواده بد سرپرست هم در سراسر استان تحت حمایت این نهاد قراردارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز هدف از اجرای این پویش را بهبود وضعیت معیشتی و رفع نیاز و مشکلات خانواده‌های ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد عنوان کرد و گفت: علاوه بر این، جمع آوری کمک برای تهیه بیش از یک و نیم میلیون غذای گرم به همت مردم نیکوکار استان در قالب این پویش هدفگذاری شده است.
محمدی فرد افزود: با اجرای این پویش ۶۰۰هزار افطاری ساده تهیه شده است و در طول ماه مبارک رمضان بین نیازمندان در مناطق حاشیه نشین توزیع می‌شود، همچنین تعداد چهارصد هزار بسته سبد کالا در نقاط مختلف استان با اولویت مناطق حاشیه نشین در هجدهمین گام رزمایش مواسات و همدلی، تا پایان ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز به روش‌های مشارکت غیر حضوری مردم نیکوکار اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق شماره کارت ۰۵۷۸، ۵۰۰۳، ۹۹۷۹، ۶۰۳۷ بانک ملی کمک‌های نقدی خود را برای خانواده‌های نیازمند واریز کنند و یا با شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه نیز و تلفن گویای ۳۵۵۷ می‌توانند به صورت آسان و ایمن یاریگر نیازمندان در ماه مبارک رمضان باشند.