اخبار

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس: مشکلات سیگنالینگ متروی هشتگرد برطرف شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، علی‌ حدادی در دیدار  با رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور که عصر امروز در دفتر نماینده ساوجبلاغ برگزار شد،اظهار داشت: شهر جدید هشتگرد از کمبودهای زیادی در حوزه زیر‌ساخت رنج می برد.

  وی افزود: در مورد مشکلات و کمبودهای شهر جدید هشتگرد بارها در رسانه‌ها و از مسئولان مطالبه گری شده و حتی برای پیگیری این مشکلات در صحن علنی مجلس به وزیر راه و شهرسازی در خصوص راه‌های روستایی تذکر دادم.

نماینده مردم ساوجبلاغ نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شهر جدید هشتگرد باید برای زندگی و آسایش مردم تغییراتی حاصل شود،  تصریح کرد: کمبود فضاهای آموزشی، کمبود مجتمع‌های خدماتی و تجاری، بیمارستان و مراکز درمانی و نیز سالن‌های ورزشی به جهت تراکم جمعیتی که شهر جدید هشتگرد وجود دارد، محسوس است و اقدامات لازم و جدی در این زمینه صورت نگرفته است.

حدادی تصریح کرد:  امروز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور و فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در دفتر بنده حضور پیدا کردند تا مسائل و مشکلات در سطح شهر جدید هشتگرد رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات ما بحث سیستم‌های سیگنالینگ مترو کرج به هشتگرد به جهت تامین ایمن سازی تردد مترو است که باید با جدیت رفع این مشکل دنبال شود. 

حدادی متذکر شد: از جمله موارد دیگر مطرح شده در این جلسه تعیین تکلیف مسکن‌های مهر شهر جدید هشتگرد است که برای شهروندان عزیز، ایجاد نگرانی و مشکل کرده است‌.

انتهای پیام/ش

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا