امام جمعه کرج:ملت ایران همواره با مقاومت، به پیروزی رسیده است .

به گزارش آدینه کرجمرکز البرز، آیت الله حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به اینکه ملت ما این می داند که با مقاومت می توان به پیروزی رسید افزود : مقاومت در برابر استکبار راه پیروزی است و ملت ما در جنگ تمام عیار با استکبار، راهی جز مقاومت ندارد و در عمر ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ، همیشه پیروزیها ، با مقاومت مردم به ثمر رسیده است .
امام جمعه کرج با بیان اینکه مردم به خوبی راه پیروزی که همان مقاومت است را می دانند گفت : آقایان مسئله مذاکره را مطرح نکنند و بیش از این عزت سوزی نکنند و عزت و اقتداری که با شهامت و شهادت به دست آمده را فدای راههای رفته بی نتیجه نکنند و به تکبیر ملت که مقاومت را تنها راه پیروزی می دانند گوش دهند .
خطیب نماز جمعه کرج همچنین به مقاومت بی نظیر مردم فلسطین اشاره کردو افزود : مقاومت بی نظیر مردم فلسطین اجازه نداد تا صهیونیستها قدس را پایتخت همیشگی خود بدانند و آنچه که به چشم می خورد این است که کار اسرائیل با توجه به مسائل و مشکلات داخلی که دارد تمام است.  
امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه ، بر پایی نخستین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را یاد آور شد و گفت : ۵ مرداد یکی از دستاوردهای مهم انقلاب محقق شد و امروز ۴۰ سال از آن تاریخ می گذرد .
امام جمعه کرج افزود : بر پایی نماز جمعه آثار و برکات سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اخلاقی بسیاری داشته و دارد که دشمنان از آن هراس دارند .
آیت الله حسینی همدانی گفت : نماز جمعه علاوه بر اینکه بازگو کننده مسائل دینی و شرعی است تریبون اخلاقی ، مردمی ، وحدت آفرین و بصیرت افزایی و استکبار ستیزی و ضد اشرافی گری است، گفتمانش انقلابی و ندای مستضعفان است .
خطیب نماز جمعه کرج با یادآوری روز ۲ خرداد سال ۱۳۶۰ و فرار بنی صدر از ایران، فرانسه را یک پایگاه تروریستی برای ایران دانست و افزود : باید به مراوده ها و سفرهایی که در رابطه با این کشور انجام می شود، توجه ویژه داشت .
آیت الله حسینی همدانی در پایان خطبه های امروز اشاره ای به انتخابات پیش رو کرد و گفت : افرادی که گرایشهای سیاسی دارند چه در داخل مجلس و چه در خارج از مجلس بایدکاملا مورد توجه قرار گیرند، اگر خانه ملت طراز نباشد دولت اسلامی شکل نخواهد گرفت .

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی