معرفی برترین‌های جودو چندجانبه کشور در البرز

رقابت‌های چندجانبه جودو در رده سنی جوانان کشور به میزبانی استان البرز شامگاه جمعه با معرفی برترین‌های اوزان مختلف به کار خود پایان داد.

معرفی برترین‌های جودو چندجانبه کشور در البرزبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، مسوول کمیته برگزاری مسابقات جودو البرز گفت: در این دوره از رقابت‌ها که به مدت یک روز در استان البرز برگزار شد، ۱۴۵ ورزشکار در وزن‌های منفی ۵۵ کیلوگرم، منفی ۶۰ کیلوگرم، منفی ۶۶، منفی ۷۳، منفی ۸۱، منفی ۹۰ و منفی و مثبت ۱۰۰ کیلوگرم با یکدیگر شرکت داشتند.

سعید بیاتی افزود: در رقابت‌های چند جانبه ورزشکارانی از استان‌های البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، مازندران، گیلان، قم، تهران، کرمانشاه، بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد با یکدیگر به رقابت پرداختند.

بیاتی ادامه داد: در پایان رقابت‌های چند جانبه جودو در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، محمد حسن رمضانی زاده و طا‌ها شهریاری از تهران،  امیرمحمد عبدالهی از البرز و عرفان موسوی از تهران، در وزن منفی ۶۰ کیلو حمیدرضا کارگر از خراسان رضوی،  مهدی پیره‌ای از  خراسان شمالی،  امید پیوندی  از کرمانشاه و متین مسکوتی  ازتهران، در وزن منفی ۶۶ کیلوگرم نیما خدابنده  از البرز،  میثم احمدیان از تهران،  امیرحسین پیوندی از کرمانشاه و ابولفضل نوری از استان قم به ترتیب مقام‌های برتر را کسب کردند.

وی اظهار داشت: همچنین در وزن منفی ۷۳ کیلوگرم،  امیرحسین شیخی (بوشهر)،  علی اصغر کارگر،  ابولفضل رضاخانی و یاشار ذوالفقاری از البرز، در وزن منفی ۸۱ کیلوگرم سجاد ملک محمدی  و امیرحسین حسنی از تهران،  محمدحسین سرافرازی (کردستان) و یزدان فرامرزی (اصفهان)، وزن منفی ۹۰ کیلو محمدعلی کاظمی (تهران)،  امیرحسین قائمی (البرز)،  امین مهدی (مرکزی) و احمدرضا مقصودیان (مازندران)، منفی ۱۰۰ کیلوگرم سینا منوچهری (کردستان)،  کامیار قاسمی (گیلان)، علی کوچکی (تهران) و امیر مالمیر چگینی (البرز) موفق به کسب سکو شدند.

بیاتی ادامه داد: در وزن مثبت کیاوگرم نیز به ترتیب زانیار حیدریان (البرز)، محمدمهدی مظلومی (تهران)، فربد سلیم  و سیوان حیدری  از کردستان حائز رتبه‌های برتر شدند.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها در سطح بسیار بالایی برگزار شد اظهار داشت: قرار بر این بود که سه مسابقه چند جانبه را برگزار کنیم که پیش از این رقابت‌های چند جانبه نونهالان  و نوجوانان برگزار که امروز شاهد برگزاری زیر ۲۱ سال بودیم.