نماینده ولی فقیه در استان البرز

آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز، امام جماعت مسجد صاحب‌الزمان (عج) کرج شد.

آیت‌الله حسینی همدانی، امام جماعت مسجد صاحب‌الزمان(عج)به گزارش آدینه کرج مراسم تکریم و معارفه امام جماعت مسجد صاحب‌الزمان (عج) کرج برگزار و در این مراسم از تلاش‌های حجت‌الاسلام شاکر قدردانی و آیت‌الله حسینی همدانی به‌عنوان امام جماعت جدید مسجد معرفی شد.

آیت‌الله حسینی همدانی در این مراسم بابیان اینکه مسجد یکی از پایگاه‌های اساسی اسلام است با اشاره به بیانی از بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی که می‌فرمایند «ما انقلاب کردیم تا مسجد را درست کنیم»، تصریح کرد: اگر مساجد آباد شود، کشور آباد می‌شود.

وی بابیان اینکه گام اول انقلاب را جوانان مسجدی برداشتند و گام دوم را نیز جوانان مسجدی باید بردارند گفت : هنگامی‌که از فرهنگ مسجد فاصله گرفتیم و افراد غیر مسجدی صاحب‌منصب شدند حقوق‌های نجومی پیدا شد و حتی بعضی افراد به گریه امام حسین (ع) هم ایراد می‌گیرند.

امام جماعت جدید مسجد صاحب‌الزمان (عج) هم با تأکید بر اینکه در مسجد باید نیروهای انقلابی تربیت کرد، به اهمیت این پایگاه بسیار مهم اشاره کرد و گفت: مسجد محور اجتماع است.

آیت‌الله حسینی همدانی مسجد را تمدن ساز، انسان‌ساز و تاریخ‌ساز دانست و گفت: باید با اهمیت خاصی به این پایگاه بسیار مهم پرداخته شود.

از این‌ پس سلسله جلسات درس اخلاق حضرت آیت‌الله حسینی همدانی هر چهارشنبه هم‌زمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد صاحب‌الزمان (عج) واقع در کرج، خیابان شهید بهشتی، حدفاصل میدان کرج و میدان شهدا برگزار می شود.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی