یکشنبه , 30 اردیبهشت 1403

مرد کرجی توسط زن و دخترش به قتل رسید/ قاتلان بازداشت شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سرهنگ محمد نادربیگی با اشاره به بازداشت یک زن و دختر قاتل اظهار داشت: در پی اعلام مفقودی یک مرد 61 ساله توسط بستگانش به کلانتری 25 محمدشهر کرج بررسی موضوع در دستور کار کارگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: کارگاهان در تحقیقات محلی صورت گرفته متوجه شدند که فردی که مفقودی آن به پلیس گزارش شده، در روزهای اخیر وارد منزل شده و هیچ گونه ترددی پس از آن از وی گزارش و مشاهده نشده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه این موضوع باعث قوت گرفتن احتمال انجام اقدامات مجرمانه از سوی خانواده این فرد شد گفت: در ادامه همسر و فرزند فرد فقدانی به پلیس آگاهی دعوت و مورد تحقیقات تخصصی قرار گرفتند که در نهایت همسر مقتول با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و عنوان کرد که به دلیل مشکلات شخصی با فرد فقدانی اختلاف داشتند و با فرزندش که 37 سال دارد تصمیم به قتل همسرش گرفته و به وسیله مخلوط کردن قرص برنج در غذا نامبرده را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان های جاده ساوه رها کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با هماهنگی قضائی جسد مقتول در بیابان های جاده ساوه کشف و برای تحقیقات تکمیلی به پزشکی قانونی منتقل شد تصریح کرد: متهمان نیز پس از تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

نادر بیگی خاطرنشان کرد که بسیاری از  اختلافات و مشکلات خانوادگی با اندکی تحمل و کمک گرفتن از روانشناسان قابل حل است.

انتهای پیام/ح

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …