شنبه , 29 اردیبهشت 1403

مرخص تشویقی برای زندانیان حافظ و قاری قرآن در البرز

رییس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: با برگزاری دوره‌های ترتیل، مسابقات و کلاس‌های قرآنی برای مددجویان ندامتگاه‌ها سعی داریم ضمن ارائه خدمات فرهنگی به این حوزه و اخذ گواهینامه، افراد از مرخصی تشویقی بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، جواد ملازاده با اشاره به وجود چهار ندامتگاه بزرگ کشور در استان البرز افزود: این مهم یکی از بزرگترین دلمشغولی‌های ما در حوزه فرهنگی است، البته نهاد‌های هم تراز فرهنگی همچون اوقاف، آموزش و پرورش ث نیز در این زمینه احساس دغدغه مندی دارند.

رییس امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه افرادی که در ندامتگاه‌ها حضور دارند جزو شهروندان به شمار می‌روند و نیازمند ارائه خدمات فرهنگی نیز هستند، گفت: در این خصوص کلاس‌های قرآنی، مسابقات، ترتیل و… برای این قشر از سوی تبلیغات اسلامی استان البرز برگزار شده است، که البته یکی دیگر از برنامه‌هایی که در این زمینه در دستورکار داریم ارائه و اجرای طرح‌های تبلیغی، ترویجی است که در این مورد اعطای گواهینامه رسمی و قانونی به مددکاران اعطا می‌شود.

او گفت: مددجویان با این گواهینامه‌ها می‌توانند در خصوص مرخصی برای خانواده‌ها اقدام کنند. این طرح با هدف تشویق مددکاران برای انجام فعالیت‌های قرآنی انجام می‌شود.

ملازاده ضمن تأکید بر اعجاز آیات قرآنی و نقش آفرینی این معجزه الهی در زندگی روزمره، اضافه کرد: سعی داریم با این عمل ضمن تشویق مددجویان به سمت و سوی قرآنی، شرایط را برای اصلاح افراد تسهیل کنیم.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …