پنجشنبه , 4 مرداد 1403

قلع و قمع ۸۱ مورد اراضی تغییر کاربری غیرمجاز در کرج

مدیر جهاد کشاورزی کرج گفت: در راستای نظارت بر کاربری اراضی کشاورزی و حفظ منابع تولید، ۸۱ مورد مصادیق تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در منطقه ماهدشت قلع و قمع و به عرصه تولید بازگشت.

بازگشت۸۱ مورد اراضی تغییر کاربری غیرمجاز در کرجبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، اسماعیل صارمی، افزود: براساس هماهنگی های به عمل آمده با دستور داستانی عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان البرز و با حضور دستگاه های عضو ستاد ساخت وساز غیر مجاز شهرستان کرج، با همراهی نماینده دادستان و عوامل نیروی انتظامی و عوامل شهرداری ماهدشت و ادارات خدمات رسان قلع و قمع تغییر کاربری های غیرمجاز در اراضی کشاورزی صورت گرفت.

به گفته مدیر جهاد کشاورزی کرج: قلع و قمع تغییر کاربری ها براساس نقاط احصای شده سامانه هوشمندسازی رصد تغییرکاربری اراضی کشاورزی و احکام قطعیت یافته مراجع قضایی در روز گذشته انجام شد که با این اقدام بار دیگر خواب آرام برسودجویان و زمین خواران در منطقه ماهدشت آشفته شد.

صارمی گفت: در این عملیات با قلع و قمع حدود ۸۱ مورد مصادیق تغییر کاربری غیر مجاز از جمله قطعه بندی، دیوار کشی، آلاچیق و انباشت مصالح، نزدیک به ۳۵ هکتار از اراضی کشاورزی واقع در حریم شهر ماهدشت آزاد سازی شد.

شهرستان کرج دارای پنج هزار و ۵۳۰ هکتار اراضی باغی و سه هزار و ۹۶۳ هکتار اراضی زراعی است.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …