فروش اجباری محصولات فرعی کارخانه ها در کنار ماکارونی ممنوع

معاون تعزیرات حکومتی البرز گفت: فروش اجباری کالا‌های فرعی کارخانه‌ها در کنار ماکارونی ممنوع و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

فروش اجباری محصولات فرعی کارخانه ها در کنار ماکارونی ممنوعبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، نوراللهی افزود: طبق قانون تعزیرات حکومتی و نظام صنفی بحث فروش اجباری یکی از تخلفاتی است که قانون گذار برای متخلفان مجازات تعیین کرده است.

گزارش شهروند خبرنگار ما حاکی از این است که کارخانه‌های تولید ماکارونی سوپرمارکت داران را مجبور می‌کنند که در کنار خرید ماکارونی محصولات فرعی این کارخانه‌ها را نیز خریداری کنند.

او گفت: موضوع فروش اجباری بعضی محصولات که بعضی از کارخانجات و شرکت‌های پخش انجام می‌دهند به ما اعلام شده است و تعزیرات حکومتی در استان گروه‌هایی را برای نظارت و بازرسی اعزام کرده که کارخانه‌ها و شرکت‌های پخش را رصد کنند.

نورالهی افزود: به سازمان صنعت معدن تجارت نیز گفته ایم که به اتحادیه شرکت‌های پخش اعلام کنند هرگونه فروش اجباری کالا به همراه روغن و ماکارونی عرضه شود کار غیرقانونی است و با متخلف برخورد قانونی می‌شود و اشد مجازات برای متخلف در نظر گرفته می‌شود.

او گفت: مشکل ماکارونی در حال حل شدن است و کمبود روغن نیز تا چند روز آینده در استان حل می‌شود.

به گفته معاون تعزیرات حکومتی البرز شهروندان می‌توانند با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند و مشکلات و تخلفات را گزارش کنند و ما نیز پیگیری خواهیم کرد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …