اخبار

فرمانده سپاه البرز: امنیت و آرامش امروز مدیون رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج،  سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا ظهر امروز در دیدار با مادر شهید خسرو قادری با بیان اینکه شهدا در روز محشر مورد احترام انبیا و پیامبران هستند، اظهار داشت: امام علی (ع) می‌فرماید؛ در روز محشر، زمانی که همه برانگیخته می‌شوند، پیامبران و انبیا به احترام شهدا از مرکب پیاده می‌شوند. 

وی بیان کرد: هر شهید می‌تواند بیش از 70 هزار نفر را شفاعت کند، خوشا به سعادت مادر شهید که در روز قیامت فرزند دلبندش صد در صد به دست‌بوسی او می‌آید.

سردار حیدرنیا با تقدیر از صبر و ایثار مادران و خانواده های شهدا عنوان کرد:  امید آن می‌رود در روزی که دست ما از همه‌جا کوتاه است، شهدایی که افتخار خادمی آن‌ها را داریم، ما را شفاعت کنند. امیدواریم با خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا بتوانیم بخشی از دین خود را ادا کنیم.

فرمانده سپاه استان البرز مطرح کرد: ما با دلجویی و هم‌نشینی با خانواده‌های شهدا روحیه و انگیزه مضاعفی برای خدمت‌رسانی بیشتر به آن‌ها می‌گیریم. همه می‌دانیم که امنیت و آرامش امروز کشور مدیون رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان بوده است بنابراین باید تمام تلاش خود را در راستای خدمتگزاری به آنان به‌کار گیریم.

انتهای پیام/س

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا