شنبه , 29 اردیبهشت 1403

فرمانده سپاه استان البرز: دشمنان به‌دنبال سیاه‌نمایی و پیاده‌سازی جنگ ادراکی علیه نظام هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از   کرج،   سردار علیرضا حیدرنیا در سخنرانی مراسم 22 بهمن کرج که در مصلی امام خمینی(ره) کرج برگزار  شد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از چهره زلال معارف و اعتقادات دینی مردم عزیز ما و با تکیه بر رهبری مثال‌زدنی و داهیانه امامین انقلاب توانست رژیم فاسد ستم‌شاهی را برای همیشه در هم بپیچد. شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با بیش از گذشت چهل سال با هدایت‌ها و  رهبری داهیانه  در حال پیشرفت و توسعه است.

وی افزود: انقلاب اسلامی برخلاف دیگر انقلاب‌ها با شتاب در راستای زنده نگه داشتن آرمان‌های نخست انقلاب حرکت می کند.

فرمانده سپاه البرز با بیان اینکه مبانی ارزش‌های اسلامی همچنان در پیکر این انقلاب جاری و ساری است ،‌گفت : پایبندی به ارزش‌های اسلامی و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی‌های دشمنان از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

سردار حیدرنیا با بیان اینکه جهاد تبیین مد نظر رهبری در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب برای این است که این انقلاب روز به روز بزرگتر و قوی تر می‌شود ، تصریح کرد: دشمن از پیشرفت‌های و کسب دستاوردهای ایران اسلامی احساس خطر کرده و برای کم ارزش کردن این توانایی‌ها و دستاوردهای به  وارونه نمایی روی آورده است.

سخنران روز 22 بهمن مرکز استان البرز با بیان این همه توان دشمن به کوچک نمایی دستاوردهای نظام تبدیل شده است، متذکر شد : همه باید دستاوردهای این انقلاب عزیز را  تبیین کرده و به اطلاع عموم برسانیم.

سردار حیدرنیا  با اشاره به اینکه  انقلاب از همه تهدیدها با سلامت عبور کرده است ، ادامه داد: جنگ تحمیلی و تلاش همه جانبه جبهه استکبار برای ضربه زدن به ایران شکست خورد و و هشت سال مقاومت جانانه و قهرمانانه در مقابل جبهه استکبار توسط این جوانان رقم خورد و  رزمندگان شجاع و مقاوم در جنگ تحمیلی اجازه ندادند که یک وجب خاک ایران اسلامی تصرف شود.

فرمانده سپاه استان البرز افزود: فتنه‌های رخ داده در سال‌های 78، 88 و 98 کافی بود تا هر کشور و نظامی را ساقط کند اما زمانی که امام امت فرمان دادند، همه مردم وارد میدان شدند و طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی برای همگان داشته که یکی از آن‌ها، سرنگونی رژیم ستم‌شاهی و منحوس طاغوت برای همیشه بود.

وی با اشاره به اینکه  سرنگونی رژیم طاغوت برای همیشه دستاورد بزرگی بود، گفت: این رژیم بیش از 2500 سال به مردم حکومت کرد و خیانت‌های زیادی را  بر علیه ملت ایران مرتکب شد.

فرمانده سپاه استان البرز  با اشاره به اینکه مواسات و همدلی بعد از شیوع کرونا  تبدیل به یک فرهنگ در کشور شده است، ادامه داد: با فرمان رهبری بعد از شیوه کرونا رستاخیزی برای کمک به همنوعان  در استان البرز ایجاد شده و همه دستگاه‌ها و نهادهای برای این موضوع به اندازه توان کمک کردند.

سردار حیدرنیا  با اشاره به اینکه  انقلاب اسلامی برای کشورهای غیر مسلمانان و آزادی خواه دنیا الگو شده است، گفت: جوانان عزیز و قهرمان کشورهای اسلامی در مقابل زورگویی مقابله و سیلی بر گوش بدخواهان و زور جویان می زنند.

وی با بیان اینکه قطع دست دشمنان از منابع نفت ایران از دستاوردهای دیگری انقلاب بوده است ، ادامه داد: ایران اسلامی در شرایط تحریمی با قوت به راه خود ادامه می دهد.

حضور در جبهه مقاومت به برکت این انقلاب است و  زمانی که شجره  خبیثه داعش شکل گرفت جوانان عزیز ایرانی این وحشی ترین انسان‌های روی زمین را برای همیشه از روی زمین برداشتند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال سیاه نمایی و اجرای توطئه‌‌ها و پیاده سازی  جنگ ادارکی است، گفت:  انقلاب ایران دستاوردهای بزرگی دارد.

سردار حیدرنیا با اشاره به اینکه با بازگشت به فرهنگ و تفکر بسیجی و آرمان‌های اولیه انقلاب، همه این مشکلات قابل حل است  تصریح کرد: تشکیل بسیج مستضعفین را دستاورد بزرگ این انقلاب است و  هر جا که مشکلی نه‌ تنها برای این نظام و انقلاب بلکه برای همه امت مسلمین به وجود می‌آید، نیروهای بسیجی خالصانه و مخلصانه وارد عرصه می‌شوند و مشکلات را برطرف می‌کنند.

فرمانده سپاه استان البرز، بسیج را بازوی انقلاب دانست و بیان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، جهاد تبیین را بر همگان تکلیف کرده‌اند و همه ما وظیفه داریم دستاوردهای بزرگ این انقلاب را به خوبی تبیین کنیم، زیرا در غیر این صورت، جای جلاد و شهید را عوض می‌کنند. 

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …