یکشنبه , 30 اردیبهشت 1403

فراخوان مرحله استانی مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای البرز اعلام شد

سعید قاسمی جیردهی روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: مسابقات ملی پایان نامه سه‌دقیقه‌ای هر ساله به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و معاونت‌های فرهنگی سراسر کشور برگزار می‌شود و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد البرز نیز برای چهارمین سال پیاپی است که این مسابقات را برگزار می‌کند.
وی افزود: مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه‌ای بستری برای رشد و تقویت مهارت‌های ارتباطی، بیانی و ایده‌پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی‌کردن پژوهش‌ها و تحقیقات دانشجویی است.
قاسمی جیردهی یادآور شد: در این مسابقه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پایان نامه خود را در سه دقیقه به زبانی ساده برای جذب سرمایه گذار توصیف و تبیین می‌کنند.

وی گفت: ارائه افراد با توجه به نحوه بیان، تبیین و محتوای کاربردی پایان نامه توسط هیات داوران امتیازدهی و به نفرات برگزیده جوایز و لوح تقدیر اهدا می‌شود.
وی افزود: بر اساس آئین نامه، دانش آموختگانی که از ابتدای  سال تحصیلی۹۷_۹۶ تا پایان مهرماه سال ۱۴۰۰ از پایان نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خود را تا آبان ماه ۱۴۰۰ به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز  در پایان افزود: مهلت ثبت نام علاقه مندان برای شرکت در مسابقه تا ۲۰ دی ماه است و دانشجویان و فارغ التحصیلان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۳۸۸۱۲۴۰۲۸ و ۰۲۶۳۴۵۰۵۱۵۱ تماس حاصل نمایند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …