شنبه , 29 اردیبهشت 1403

غول کشی های فیورنتینا در جام حذفی ادامه دارد؛ کامبک دراماتیک با یک بازیکن کمتر

به گزارش ایرنا، تیم های آتالانتا و فیورنتینا از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران در چارچوب دور یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم میهمان به برتری سه بر ۲ دست پیدا کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

این بازی جذاب پنج گل داشت و  به جز ۲ پنالتی و ۲ کامبک، یک اخراج هم به خود دید. ابتدا کریستوف پیونتک در دقیقه ۹ تیم میهمان را از روی نقطه پتالتی به گل رساند. سپس نوبت به شاگردان جامپیور گاسپرینی رسید تا به بازی برگردند. ابتدا داویده زاپاکوستا در دقیقه ۳۰ با یک شوت غیر قابل مهار نتیجه را به تعادل کشاند.

در ادامه بازهم میزبان به گل رسید. ژرنی بوگا که گل اول را ساخته بود در دقیقه ۵۶ آتالانتا را روی یک گل انفرادی پیش انداخت اما این پایان ماجرا نبود. پیونتک یک بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد. پنالتی او در دقیقه ۷۱ به وسیله خوان موسو مهار شد اما در برگشت این مهاجم لهستانی سومین گلش را با لباس فیورنتینا به ثمر رساند.

لوکاس مارتینز کوارتا، مدافع آرژانتینی فیورنتینا در دقیقه ۷۹ کارت زرد دوم را گرفت تا تیمش ۱۰ نفره شود. به نظر می رسید بازی به وقت های اضافی کشیده شود اما نیکولا میلنکوویچ، مدافع تازه وارد ویولا که برای پر کردن جای بازیکن اخراجی به میدان آمده بود در دقیقه ۹۳ با شوتی سرکش گل سوم و پیروزی بخش را به ثمر رساند تا مردان وینچنزو ایتالیانو پس از شکست ناپولی، این بار یک تیم بزرگ دیگر فوتبال ایتالیا را شکست دهند و به نیمه نهایی کوپا ایتالیا صعود کنند.

فیورنتینا باید در این مرحله به مصاف برنده دیدار یوونتوس و ساسولو برود. دیگر بازی نیمه نهایی بین اینتر و میلان برگزار خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …