پنجشنبه , 4 مرداد 1403

عوامل درگیری مسلحانه در “شهر گلسار” ساوجبلاغ بازداشت شدند

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سرهنگ  علی سلیمانی با اشاره به بازداشت عاملان نزاع در ساوجبلاغ اظهار داشت  : در پی دریافت اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی و مسلحانه در ” روستای سرخاب شهر گلسار ” شهرستان ساوجبلاغ رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان بلافاصله وارد عمل شده و به محل درگیری اعزام شدند.

سرهنگ سلیمانی بیان کرد: ماموران با حضور در محل و در بررسی‌های به عمل آمده دریافتند که افرادی با سلاح گرم کلت کمری و شکاری اقدام به تیراندازی به سمت یک باب مغازه املاک نمودند که در اثر این تیراندازی یک نفر دچار جراحت شده است.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی، اقدامات فنی و تلاش شبانه روزی، ماموران به محل اختفای عوامل درگیری دراستان قزوین اعزام و در یک اقدام غافلگیرانه در کمتر از 24 ساعت تعداد 4 نفر از عاملان درگیری در  شهرستان بویین زهرا  و یک نفر دیگر نیز در شهرستان اشتهارد دستگیر و به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان ساوجبلاغ منتقل شدند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه کلت کمری جنگی از متهمان و توقیف 3 دستگاه خودروی پژو پارس، پراید و وانت 2 کابین در این خصوص گفت: تحقیقات و اقدامات فنی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در جهت دستگیری دیگر عاملان نزاع و درگیری ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در پایان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی شدند، خاطر نشان کرد: در برقراری نظم و امنیت اجتماعی پلیس  قاطعانه با افراد نابهنجار برخورد خواهد کرد و از این رو شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده و اطلاع از اینگونه موارد، مراتب را با تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …