حجت الاسلام منتظری

دادستان کل کشور: وقتی عقلانیت انقلابی ابزار حرکت باشد لازمه آن مبارزه با ستمگری، استکبار و هر نوع ظلم ‌پذیری است.

عقلانیت انقلابی، مبارزه با ستمگری، استکبار و ظلم ‌پذیری استبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز البرز؛ حجت الاسلام محمدجعفر منتظری گفت: عقلانیت انقلابی یعنی نفی عقلانیت غربی و سکولارسیم و هرچیزی که مغایر با پایه‌های نظام جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: امروز حتی به این اذعان دشمنان، آن چیزی که منطقه ما را در برابر ظلم و استکبار، نگه داشته مقاومت است، آثار مقاومت در ایران، عراق، لبنان، سوریه و در کشور مظلوم از نظر ظاهری و مادی هم مشخص است. یک طرف سعودی جنایتکار و یک طرف هم ملت مظلوم است.

حجت الاسلام منتظری ادامه داد: دشمن در عرصه های مختلف و با ابزارهای گوناگون به شدت درحال تهاجم به کشور است و تلاش می کند تا مقاومت ما را درهم بشکند.

دادستان کل کشور افزود: مقاومت هوشمندانه لازمه عقلانیت انقلابی است، باید با مقاومت هوشمندانه در مسیر درست حرکت کرد. این حرکت خواه ناخواه با مانع مواجه می‌شود که لازمه آن مقاومت است.

دادستان کل کشور افزود: دشمن برای نفوذ در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و هنری سرمایه گذاری می کند.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های اساسی در جنگ این است که مواضع، سلاح‌ها و تاکتیک دشمن را شناسایی کرد، دانشجویان باید حتماً دشمن را بشناسد تا بتوانیم در برابر آن مقاومت کنیم.

حجت الاسلام منتظری گفت: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر عدالت است، البته عدالت فقط بر عهده عدلیه نیست، بنابراین مدیران جمهوری اسلامی از قضایی، اجرایی باید در چهارچوب عدالت حرکت کنند.

دادستان کل کشور چهارشنبه شب در سفر به البرز این سخنان را در همایش انجمن های اسلامی 60 دانشگاه کشور در دانشگاه خوارزمی بیان کرد.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی