سه شنبه , 2 مرداد 1403

طوفان یک نیمه‌ای توپچی‌ها در «الاند رود» و این آرسنالِ ترسناک

به‌گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای هفته هجدهم لیگ جزیره، تیم فوتبال لیدز یونایتد در ورزشگاه خانگی خود (الاند رود) از ساعت ۲۱ شنبه به مصاف آرسنال رفت که این دیدار با برتری سه بر یک توپچی‌ها خاتمه یافت.

این مسابقه در شرایطی برگزار شد که بیشتر دیدارهای هفته لیگ جزیره به خاطر ابتلای اعضای تیم‌ها به ویروس کرونا به تعویق افتاد و حتی برگزاری این مسابقه نیز در ابهام قرار داشت.

با این‌حال این جدال در شرایطی آغاز شد که شاگردان آرتتا با توجه به تعویق دیدارها توانسته بودند خود را به بالای جدول برسانند، دنبال این بودند تا خود را به صدر جدول نزدیک کنند.

سفیدپوشان لیدز هم برای بهبود شرایط خود در جدول تلاش می‌کردند تا بتوانند از این دیدار خانگی امتیاز بگیرند.

این شاگردان آرتتا بودند که بازی را طوفانی آغاز کردند و توانستند در همان نیمه نخست با ۳ گل از میزبانشان پیش بیافتند و برتری را به نوعی در این دیدار قطعی کنند.

گابریل مارتینلی دوبار و باکایو ساکا یکبار در این نیمه گلزنی کردند.

با این حال رافینیا در دقیقه ۷۴ از روی نقطه پنالتی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد.در حالی که بازی با همین نتیجه رو به اتمام بود، امیل اسمیت بازیکن جوان توپچی‌ها که به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین شده بود تیر خلاص را بر پیکره لیدز وارد کرد تا توپچی‌ها سه امتیاز این دیدار را کسب کنند.

با این نتیجه آرسنال ۳۲ امتیازی شد و پشت سر چلسی در رده چهارم جدول جای گرفت. لیدز هم با ۱۶ امتیاز در رده شانزدهم جدول جای دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …