طنین شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس در استان البرز/ حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از   کرج،  مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از دقایقی قبل در مرکز استان البرز و شهرستان‌های آن به صورت همزمان آغاز شد و مردم استان البرز با حضور خود در این راهپیمایی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

مردم ولایتمدار و شریف شهرستان کرج نیز از دقایق اولیه این راهپیمایی در میدان توحید کرج تجمع  و از آنجا به سمت امامزاده حسن و سپس در مصلی امام خمینی شهر کرج تجمع می کنند.

حضور گسترده مردم نشان‌دهنده حمایت قاطعانه از ملت مظلوم فلسطین است

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز در حاشیه راهپیمایی روز  جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با کاهش شیوع بیماری کرونا و انجام واکسیناسیون شهروندان، بار دیگر شاهد اعلام همبستگی مردم انقلابی استان با ملت فلسطین هستیم‌.

وی  افزود:  عدم برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس  تبدیل به بغضی در گلوی آزادگان جهان شده بود که امروز با این حضور حماسی ترکید.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به حضور پررنگ مردم کرج در راهپیمایی امروز روز قدس عنوان کرد: این حضور گسترده مردم نشان از حمایت بی چون و چرای مردم از ملت مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از استکبار جهانی و در راس آن‌ها از آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب دارد.

سردار محمدیان ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: انشاالله به زودی شاهد اقامه نماز در قدس شریف باشیم.

این مقام انتظامی با اشاره به آماده باش نیروهای انتظامی استان برای تأمین نظم و امنیت مراسم راهپیمایی تصریح کرد: فرزندان این ملت در نیروی انتظامی نیز در کنار مردم مومن و انقلابی استان ضمن انجام وظیفه خود در تأمین امنیت به عهده دارد و  این موضوع با توان کامل انجام شد.

قدردانی استاندار البرز از حضور پرشور مردم سرافراز در راهپیمایی روز قدس

در پی حضور حماسی و پرشکوه مردم استان البرز در راهپیمایی روز قدس در کرج و دیگر شهرستان‌های استان البرز مجتبی عبداللهی استاندار از حضور حماسی مردم تقدیر کرد.

در این پیام آمده است: مردم سرافزار و همیشه در صحنه استان البرز امروز هم پرشور تر از هر بار به میدان آمدند تا ثابت کنند امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است.

اینجانب از شما مردم همیشه در صحنه که با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس با تجدید بیعت و لبیک به دعوت تاریخی امام خمینی (ره) و همچنین پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در حمایت از مردم فلسطین با  مشت‌‌هایی گره کرده فریاد مرگ بر صهیونیسم و مرگ بر آمریکا سر دادید و نشان دادید که امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است، تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

انتهای پیام/ش