شنبه , 29 اردیبهشت 1403

شورای شهر فردیس زمین با کاربری ورزشی واگذار کند

علیرضا صیاد روز چهارشنبه در نشست مشترک هیات های ورزشی شهرستان فردیس افزود: این شهرستان با جمعیت بیش از ۷۰۰ هزار نفر سرانه ورزشی در آن  برای هر نفر ۳۲ صدم متر مربع است که مدیران متولی و ارشد استانی باید چاره اندیشی کنند. 

وی با اشاره به بالا بودن آمار جمعیتی شهرستان فردیس اظهار داشت: این آمار به قدری فزاینده است که رشد سرانه های این شهرستان را کاهش می دهد.

صیاد با اشاره به نبود سالن ورزشی برای تمرین ورزشکاران گفت:  این امر سبب شده تا هیات های ورزشی شهرستان فردیس با مشکلاتی برای تمرین مواجه شوند.

معاون سیاسی فرماندار فردیس افزود: فقط اداره ورزش و جوانان متولی توسعه اماکن ورزشی نیست  بلکه سایر دستگاه ها باید کمک کنند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس نیز در این نشست  گفت: فردیس سالن کافی  برای برگزاری مسابقات ورزشی نداردو  باید چاره اندیشی کرد.

سعید کولیوند، نبود پیست دومیدانی را یکی دیگر از مشکلات هیات های ورزشی عنوان کرد و گفت:  این شهرستان نقاط قوت بسیار زیادی  در عرصه ورزش از جمله وجود  ۳۸ هیات ورزشی فعال دارد 

و قهرمانان و استعدادهای خوبی در عرصه های ورزشی برای کشور و شهرستان در فردیس تربیت شده اند.

وی به پروژه نیمه تمام خانه جوان فردیس اشاره کرد و بیان داشت: خانه جوان فردیس ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما با توجه به اینکه حدود سه میلیارد تومان مطالبه پیمانکار است برای سال ۱۴۰۰ مبلغ حدود سه میلیارد تومان دیده شده  که تخصیص نیافته  است.

شهرستان فردیس بیش از ۳۳ هزار ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی سازمان یافته دارد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …