از ابتدای سال

۲۲۰ فقره انشعاب غیر مجاز آب از ابتدای سال در البرز شناسایی شده است.

شناسایی ۲۲۰ انشعاب غیر مجاز آببه گزارش آدینه کرج عبدالحسین حسن زاده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز ضمن اعلام این خبر و با اعلام اینکه این انشعابات مصرفی معادل 72 هزار متر مکعب آب مصرف داشته اند، گفت: مبلغ 3میلیارد و 200 میلیون ریال بابت آب بهای مصرفی دریافت گردیده است.

وی در ادامه اجرای طرح تعویض کنترهای خراب اشاره کرد و افزود: به منظور مدیریت مصرف وجلوگیری از هدر رفت آب و استاندارد سازی انشعابات در سطح روستاهای استان از اول سال تا کنون این شرکت نسبت به تعویض تعداد 573کنتور خراب اقدام نموده است.

حسن زاده افزود: با تعویض کنتورهای خراب از هدر رفت بیش از حد آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آبرسانی جلوگیری و شرایط لازم به منظور مدیریت مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکان نیز فراهم می‌ شود.

مدیرعامل شرکت آبفا البرز اضافه کرد: افرادی که از طریق انشعاب‎های غیرمجاز به شبکه آب وصل می‌شوند، علاوه بر نپرداختن هزینه خدمات خود و با تجاوز به حقوق دیگر مشترکان، شبکه را در معرض خطر آلودگی و کاهش میزان آب قرار می‌دهند که برخورد با این افراد طبق قانون در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز با اشاره به این که به صفر رساندن کنتورهای خراب در استان از اهداف اصلی شرکت است، گفت: چون در هر دوره از قرائت کنتورها بر تعداد کنتور های خراب افزوده می شود، بنابر این کار تعویض کنتور به کاری مستمر و دائمی تبدیل شده است.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی