سه شنبه , 26 تیر 1403

شغل شهید عجمیان چه بود؟/ روایت پدر از روزی که پسرش به شهادت رسید + فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ‌با حضور در منزل شهید مدافع امنیت روح‌الله عجمیان که در روز 12 آبان سال جاری به طرز دلخراشی توسط اغتشاشگران در کرج به شهادت رسیده بود، ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده وی، از مقام شامخ این شهید والامقام تجلیل کرد.

پدر شهید عجمیان در این دیدار با بیان اینکه فرزندم کار ثابتی نداشت و کارگر روزمزد بود، اظهار داشت: روز حادثه مادرش هر چی به او تماس می‌گیرد جواب نمی‌دهد وقتی خودم تماس گر‌فتم به ما پاسخ درستی ندادند؛‌ به پایگاه بسیج مراجعه کردم که متوجه شهادت پسرم شدم. 

شهید سید روح‌الله عجمیان، متولد 20 بهمن سال 1374 در کوهدشت لرستان و از بسیجیان حوزه 417 شهدای کمالشهر کرج بود که سابقه عضویت 12 ساله در بسیج را داشت. این شهید والامقام، پنجشنبه هفته گذشته در جریان آشوب آزادراه کرج ـ قزوین در محدوده بهشت سکینه کرج با ضربات چاقو برخی اغتشاشگران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تعدادی از اراذل و اوباش که با استفاده از چاقو، قمه، پنجه‌بوکس و سنگ در به شهادت رساندن بسیجی سید روح‌الله عجمیان در روز پنجشنبه 12 آبان‌ماه در کمال‌شهر کرج نقش داشتند با دستورات قضایی، توسط اداره‌کل اطلاعات استان البرز شناسایی و بازداشت شدند.

انتهای پیام/

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …