اخبار

سند جامع فرهنگی استان البرز تدوین شود

وی گفت: شرایط اجتماعی جامعه به گونه‌ای است که برخی از مشکلات و نارسایی‌ها نارسایی ها و نقاط منفی به جامعه منتقل می‌کند بنابراین همه دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد و وظیفه دارند با اجرای برنامه های متناوب و اثرگذار در بهبود نشاط اجتماعی ایفای نقش کنند.
فردی  با بیان اینکه تقویت نشاط فردی و اجتماعی نباید به یک موضوع رسمی دولتی و بخشنامه تبدیل شود، افزود: آنچه در ارتقای نشاط و شادی اجتماعی مردم موثر است جوشش درونی است که موجب رضایتمندی آنها می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز بیان داشت:  کشور دارای جغرافیای متنوع با اقوام و اقلیت های مختلف فرهنگی است بنابراین، رسانه ها باید در جهت نمایش و نشاط اجتماعی در جامعه ایفای نقش کنند. 

وی افزود: پیام های نشاط و امید، برنامه خانواده شاد، اجرای  مسابقات ورزشی در محلات به ویژه محلات حاشیه نشین، جشن مهربانی، رنگ آمیزی شهری و مبلمان شهری  و نورپردازی  میادین ساختمان های بلندمرتبه، تجلیل از هنرمندان و فرهنگیان و مشاهیر بومی را برای ارتقا نشاط اجتماعی در جامعه اجرا و عملیاتی کنند. 

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز ادامه داد: در این نشست مقرر شد شهرداری کرج در غرب شهر اقدام به تهیه یک مرکز گرمخانه جهت استفاده معتادین اقدام کنند. 

فردی یادآورشد:  تمام دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی برنامه های دهه مبارک فجر را تدوین، اجرایی و گزارش کنند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا