چهارشنبه , 3 مرداد 1403

سرود سلام فرمانده در کرج طنین انداز شد

گروه های سرود اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی البرز نیز در این برنامه که مسئولان استانی و کرج حضور داشتند به اجرای برنامه پرداختند.

کودکان ، نونهالان و نوجوانان با اجرای سرود حماسی سلام فرمانده با حضرت مهدی موعود (عج) تجدید بیعت کرده و آمادگی خود را برای تحقق اهداف آن امام همام ابراز داشتند.

همچنین در این برنامه چند فعالیت متنوع فرهنگی و حماسی اجرا شد و شرکت کنندگان در حالی که در دست خود پرچم جمهوری اسلامی، لبیک یا امام زمان (عج) و عکس‌هایی از مقام معظم رهبری و سردار  سیلمانی در دست داشتند سرود سلام فرمانده را همخوانی کردند.

فروردین ماه امسال نماهنگ و سرود سلام فرمانده با صدای ابوذر روحی و به تهیه کنندگی حجت‌الاسلام سعید نعیمی تهیه و منتشر شد که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و این روزها بارها در شبکه‌های مختلف با ویدیوهای حماسی و مردمی بازپخش می‌شود.

این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود ۳۱۳ نفری به مناسبت نیمه شعبان اجرا شد.

اجتماع بزرگ‌ سربازان دهه هشتادی‌ها و نودی‌های کرج برای همخوانی سرود «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی و همچنین سرود «عزیزم حسین(ع) » با حضور عبدالرضا هلالی مداح کشوری امروز در کرج برگزار شد.

فراخوان ثبت نام برای شرکت در این پویش از روز ششم خرداد ماه اعلام شد و هزاران نفر از جامعه هدف در سامانه مربوطه ثبت نام کردند.

پویش «سلام فرمانده» روز ۹ خرداد ماه در شهرستان های فردیس و اشتهارد و ماهدشت کرج  نیز با حضور پرشور مردم برگزار شد.

استان البرز ۵۲۰ هزار دانش آموز دارد که بار دیگر با حضوری پرشور در این برنامه معنوی، هم صدایی خود را در کنار معلمان و والدین در پاسداشت از ارزش های دینی و انقلابی را همانند یک سرباز به تصویر کشیدند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …