سه شنبه , 26 تیر 1403

سامانه هوشمند بلیت فروشی با کنترل آنلاین تزریق واکسن در یک شرکت دانش‌بنیان استان البرز تولید شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حامد الماسی صبح امروز در جمع خبرنگاران در مورد دستاورد جدید این شرکت دانش‌بنیان در استان البرز برای تسهیل در خرید بلیت و تردد در امکان ورزشی در کشور اظهار داشت: شرکت دانش‌بنیان ماداکتو موفق به تولید سامانه هوشمند بلیت فروشی با قابلیت اتصال آنلاین به سامانه وزارت بهداشت شد.

وی افزود: این سامانه قابلیت چک و استعلام کنترل آنلاین تزریق واکسن کرونا در هنگام خرید بلیت را دارد و در نوع خود تولیدی منحصر به‌فرد در ایران محسوب می‌شود.

مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان با اشاره به اینکه این سامانه به درخواست سازمان لیگ فوتبال ایران پیاده‌سازی و اجرا شده است بیان کرد: این سامانه قابلیت این را دارد که در صورتی که کاربر در این سامانه اقدام به خرید بلیت کند ولی اطلاعات تزریق دز دوم واکسن وی در سامانه ورزات بهداشت ثبت نشده باشد، سیستم فرایند صدور بلیت را متوقف می‌کند و در این شرایط صدور بلیت متوقف و شخص قادر به ورود به ورزشگاه نیست.

وی با بیان اینکه اتصال نرم‌افزار بلیت فروشی به سامانه وزارت بهداشت با لینک به API مربوطه انجام شده است گفت: پیاده‌سازی و اجرای این سیستم  حاصل سال‌ها تجربه کارشناسان و مهندسان این شرکت در زمینه تحلیل، تولید و پیاده‌سازی گیت‌های کنترل تردد نفر و سیستم‌های جامع نرم‌افزاری کنترل دسترسی در مراکز ورزشی و ورزشگاه‌ها است.

الماسی ادامه  داد: این سیستم با یکپارچگی با گیت‌های شهربازی، ورزشگاهی، حفاظت فیزیکی در مکان‌های ورزشی را ساده و کارآمد می‌کند. تهیه گزارشات مدیریتی متنوع و تسهیل ورود و خروج ایمن‌تر تماشاگران از دیگر امکانات این سیستم است.

وی گفت: کنترل تردد ورزشی، ثبت اطلاعات کامل افراد در نرم‌افزار، محدودیت ورود به مکان‌های خاص برای برخی افراد، مدیریت زمان مراجعه کننده با بررسی وضعیت حضور افراد، مشخص کردن افراد ممنوع‌الورود و اعلام هشدار به اپراتور تنها بخشی از دستاورد تولید این سامانه منحصر به‌فرد است.

مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان ادامه داد: تهیه بلیت به صورت اینترنتی و یا حضوری، انتخاب صندلی و جایگاه، مانیتورینگ آنی تردد در گیت‌های ورودی ورزشگاهی به وسیله ریدر کارت و بارکدخوان، مدیریت جامع استادیوم به‌وسیله نرم‌افزار جامع، تعریف کارت هواداری برای افراد، ثبت پرونده برای هواداران، تخفیف‌های مختلف برای زمان یا افراد یا گروه‌های مختلف، شارژ برای کارت‌های تعریف شده، امنیت بالای اتوماسیون جهت جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی و قابلیت گزارش‌دهی مالی و فروش کلی و جزیی، بخش دیگری از خدمات این سامانه هوشمند است.

انتهای پیام/ح

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …