چهارشنبه , 3 مرداد 1403

سارقان منازل با اعتراف به ۱۸ فقره سرقت در شهر جدید مهستان  بازداشت شدند

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،سرهنگ علی سلیمانی با اشاره به بازداشت سارقان در شهرجدید مهستان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهر جدید “مهستان” ساوجبلاغ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و بکارگیری اقدامات پلیسی در نهایت 2 نفر از سارقین منازل را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در عملیات غافلگیرانه در شهرستان ملارد آنان را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی ماموران به 18 فقره سرقت از منازل اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنان چندین لوازم برقی، خانگی و طلاجات کشف شد.

سلیمانی با بیان اینکه در این زمینه یک نفر همدست سارقان و 2 نفر مالخر شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار این پلیس است، خاطرنشان کرد: متهمان که دارای چندین فقره سابقه سرقت می باشند با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ   یادآور شد: نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت اجتماعی و ایجاد احساس امنیت در بین شهروندان از تمام ظرفیت و امکانات خود بهره می گیرد و مردم عزیز نیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تحرکات مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام/ح

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …