اخبار

زیرگذر ولیعصر (عج) کرج به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، مهدی حاجی قاسمی عصر امروز  در دوازدهمین هفته از شنبه‌های جهادی در مراسم بهره‌برداری از زیرگذر ولیعصر (عج) اظهار داشت: پروژه زیرگذر ولیعصر جزو یکی از مطالبه‌های جدی ساکنین این منطقه بود که  در کمتر از یکسال به بهره برداری رسید.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه “تلاش اعضای شورای پنجم کاهش مشکلات ترافیکی است” افزود: با بهره‌برداری از کنارگذر مهرشهر دسترسی‌ها را به نقاط مختلف این کلانشهر راحت تر از گذشته می‌کند.

عضو شورای شهر کرج بیان کرد: عملیات احداث این پروژه در دوره چهارم شورای اسلامی شهر کرج آغاز شده بود و چندین سال به خاطر تملک و معارضین رها شده بود که عزم مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر باعث تکمیل و به بهره برداری رسیدن این پروژه شد.

حاجی قاسمی بااشاره به اینکه با بهره‌برداری از این پروژه دسترسی به آزاد راه تهران کرج – کرج _ قزوین میسر و تسهیل شد، تصریح کرد: پروژه کنارگذر مهرشهر از دیگر پروژه‌های عمرانی شهر است که اقدامات خوبی در این پروژه نیز انجام و در یک‌ماه اخیر بخشی از تملکات پروژه انجام شده و در دسترسی به  فرودگاه پیام تسهیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ظرفیت‌های مغفول استان عدم دسترسی مناسب فرودگاه پیام به عنوان یک فرودگاه بین المللی در محدوده شهر کرج است که  با افتتاح کنارگذر مهرشهر دسترسی از مجموعه سه راه گوهردشت تا اتوبان کرج _ قزوین تا فرودگاه پیام به سطح شهر تسهیل می‌شود.

حاجی قاسمی گفت: افتتاح هر پروژه نیازمند حضور همه ارکان استان البرز بوده و در این راستا نیاز است تا سایر دستگاه های دولتی بیش از پیش در کنار  مدیریت شهری کرج برای بهره برداری از این پروژه‌ها مشارکت کنند.

زیرگذر ولیعصر گره ترافیکی آق‌تپه را گشود

فرج اله ایلیات نیز در این آئین اظهار داشت: حل مشکلات شهروندان به ویژه ساکنین مناطق کم‌برخوردار اولویت اقدامات دوره پنجم شورای اسلامی شهر است که آسفالت‌ریزی و جدول گذاری معابر از کمترین کارهایی بوده که در مناطق کم برخوردار باید انجام شود.

وی  افزود: پروژه زیرگذر ولیعصر با مشکلات فراوانی همراه بود و تملک معارضین به سختی انجام شد و حتی چندین جلسه در هیئت رسیدگی به تخلفات اداری حضور یافتیم تا راه اندازی این پروژه تسریع یابد.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: امیدواریم با همراهی و حمایت مسئولان استانی بتوانیم تا پایان سال جاری پروژه های بزرگراه شمالی و کنارگذر_مهرشهر را به مرحله بهره برداری برسانیم.

وی گفت: پروژه‌های ترافیکی در اولویت اقدامات ما قرار گرفته‌اند که بخشی از اقدامات مانند مترو بدون حمایت‌های کلان محقق نمی‌شود.

انتهای پیام/ ز

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا