پنجشنبه , 4 مرداد 1403

رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی با حضور ۳ هزار جهادگر بسیجی در البرز برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج ، به نقل از روابط عمومی استانداری البرز ، مرتضی ولی پوری در جلسه  بسیج سازندگی استان البرز، اظهار داشت:  با توجه به حیطه اختیارات بسیج سازندگی ضرورت دارد طرح‌های حمایتی بسیج به سمت توسعه طرح‌های اشتغال و محرومیت زدایی با ظرفیت های استان سوق داده شود.

وی با بیان اینکه همواره گروه‌های جهادی در همه جا همراه و کمک احوال دولت هستند، افزود: جایگاه بسیج سازندگی با محوریت گروه‌های جهادی تقویت شود. 

معاون سیاسی امنیتی استانداری البرز با اشاره به فعالیت گروههای جهادی استان در داخل و خارج از استان البرز، تصریح کرد:  رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی در قالب سه هزار جهادگر بسیجی و با رمز یا فاطمه الزهرا (س) در استان البرز برگزار می‌شود.

ولی پوری تصریح کرد: بسیج سازندگی همواره منشا خیر و برکت برای مناطق محروم و کمتر برخوردار بوده و بسیج سازندگی با نگاه به توان جهادگران متعهد و متخصص و توجه به استعدادهای درونی استان در جهت تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی در گام دوم  گام‌ بردارند.

 معاون استاندار البرز با اشاره به اینکه بسیج سازندگی با استفاده از ظرفیت جوانان و علاقه‌مندان به خدمت با انجام اقدامات و خدمات سازندگی در نقاط محروم، ثمرات ارزنده‌ای داشته اند، گفت: اقدامات بسیج سازندگی در این راستا برگ زرینی را در کارنامه فعالیتی  این گروه ها ثبت و ضبط کرده است.

انتهای پیام/ن

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …