راهپیمایی ۱۳ آبان در استان البرز آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، راهپیمایی 13 آبان با حضور امت حزب‌الله در استان البرز از ساعت 9 صبح امروز آغاز شد. مردم ولایتمدار این استان با حضور در این راهپیمایی بار دیگر با آرمان‌های امام و رهبری تجدید بیعت کرده و جنایت‌های آمریکا و استکبار را محکوم کردند.

در کرج این راهپیمایی ازمیدان توحید به سمت سه راه امامزاده حسن(ع) و مصلی نماز جمعه برگزار شد.

مردم با شعارهای “مرگ بر آمریکا”، ” مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” از اقدامات و سیاست‌های استکباری ابراز انزجار کردند.

 غرفه‌های فرهنگی – هنری، مسابقه عکاسی، مسابقه شعار نویسی و برپایی خیمه‌های نمادین امام حسین(ع) در مسیر راهپیمایی برپا بود.

سخنران روز 13 آبان در کرج سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز است.

مردم ایران در مقابل رویکردهای استکبار جهانی منسجم هستند

محمدعلی نجفی استاندار البرز هم با شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در شهرستان طالقان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جوانان انقلابی با شور و خروش در این روز شرکت کردند و این روز یادآور رشادت‌های دانش‌آموزان و دانشجویان در سال 57 است که به دست رژیم پهلوی به خاک و خون کشیده شدند.

استاندار البرز با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره)، بیان کرد: روز ملی مبارزه با استکبار هرگز توسط مردم فراموش نمی‌شود و این روز را باید همواره زنده نگه داشت.

نجفی با تاکید بر اینکه مردم ایران در مقابل رویکردهای استکبار جهانی منسجم‌تر از گذشته هستند، عنوان کرد: از مردم و رسانه‌ها برای حضور و پوشش راهپیمایی باید قدردانی کرد.

انتهای پیام/