درمانگاه فرهنگیان کرج در دهه فجر افتتاح می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، رحمان درکی صبح سه‌شنبه در حاشیه بازدید از روند احداث درمانگاه فرهنگیان کرج اظهار کرد: ساختمان جدید درمانگاه فرهنگیان کرج در قالب طرح توسعه این فضای درمانی در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح می‌شود.

معاون برنامه ریزی، پژوهش و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز گفت: طرح توسعه درمانگاه فرهنگیان کرج با هدف گسترش دامنه خدمات درمانی به معلمان و سایر اقشار به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: درمانگاه فرهنگیان کرج در پنج طبقه با سه هزار و ۲۶۳ مترمربع مساحت توسعه یافته است.

درکی یاد آور شد: درمانگاه فرهنگیان کرج دارای مرکز جراحی محدود ودی کلینیک، پاراکلینیک، اتاق بستری، اتاق بستری vip، ایستگاه پرستاری، داروخانه، اورژانس ، سه اتاق عمل و ریکاوری و جراحی محدود است.

وی یادآور شد: توسعه درمانگاه فرهنگیان در شرایطی که مشکلات و محدودیت‌های اعتباری و بودجه‌ای زیادی وجود دارد نشان از عزم راسخ در آموزش و پرورش استان برای توجه به شأن و منزلت فرهنگیان استان البرز دارد.

معاون برنامه ریزی، پژوهش و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز با بیان اینکه درمانگاه فرهنگیان روزانه به ۸۰۰ نفر خدمات درمانی با نرخ مصوب دولتی ارائه می‌دهد، اضافه کرد: امکانات و تجهیزات درمانگاه‌های فرهنگیان استان البرز به ویژه در کرج که دارای بافت جمعیتی بیشتری است، رضایت مراجعان را به همراه دارد.

وی ادامه داد: توسعه دامنه خدمات در درمانگاه فرهنگیان زمینه ساز ارائه خدمات بیشتر به مردم به ویژه فرهنگیان می‌شود.

درکی برنامه ریزی، پژوهش و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز تصریح کرد: این حمایت توسعه‌ای درآمدزایی و پایداری درمانگاه‌های فرهنگیان را در پی دارد.

وی افزود: این درمانگاه نیاز به دستگاه‌های پزشکی جدید به منظور ارائه خدمات بیشتر به مراجعه کنندگان درمانگاه فرهنگیان دارد.