خدمات رسانی اتوبوس‌های کرج در شب‌های قدر

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از خدمات رسانی ویژه ناوگان اتوبوس‌رانی به شرکت کنندگان در مراسم پر فیض شب‌های قدر خبر داد.

فعالیت ویژه اتوبوس‌های کرج در شب‌های قدربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، امیدوارحسینی گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در کنار سایر نهاد‌های ذیربط در امر برگزاری مراسم شب‌های با عظمت قدر، به شهروندان مؤمن و ولایتمدار کرج، به صورت ویژه خدمات ارائه می‌دهد.

به گفته سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج: در این راستا شاهد فعالیت ویژه اتوبوس‌های کرج در محدوده امام زاده حسن (ع)، مهدیه کرج و مصلی امام خمینی (ره)، از ساعت ۱۰ شب تا نزدیک سحر و اذان صبح هستیم.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج افزود: اگر نیاز به اعزام اتوبوس به سایر مناطق کرج هم باشد، این همکاری و تعامل صورت می‌گیرد تا شرکت کنندگان در مراسم شب‌های پر فیض قدر بدون کوچکترین مشکلی جابه به جا شوند.

به گفته امیدوارحسینی برای ارائه سرویس دهی مطلوب، حوزه‌های حمل و نقل و نظارت این سازمان با تعیین مدیران و بازرسان در شب‌های قدر، به نحوه خدمات‌رسانی به صورت میدانی نظارت خواهند کرد.