مراسم رژه هفته دفاع مقدس :

استاندار البرز در مراسم رژه نیروهای مسلح البرز گفت: آنچه امروز مشهود است، حضور پویا و مقتدر جوانان در گام دوم انقلاب همچون گام اول است.

حضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلاببه گزارش آدینه کرج مرکز البرز؛ عزیزالله شهبازی در مراسم رژه آغاز هفته دفاع مقدس که روز یکشنبه در کرج با حضور نیروهای مسلح استان البرز برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ شهید این استان گفت: از وفاق، همدلی و هم افزایی نیروهای مسلح در استان و پشتیبانی های نماینده ولی فقیه در البرز برای برقراری و تداوم امنیت و آرامش و برگزاری این رژه قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: ایران اسلامی به پشتوانه همین نیروها ، توهم دشمنان مبنی بر اینکه در ۶ روز کشور را تسخیر می کنند ، نقش بر آب کرد، آنهایی که قصد داشتند مانع برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب شوند.

شهبازی گفت : برخلاف خواست و دسیسه های دشمنان ، اکنون شاهد استمرار سرزندگی و پایندگی انقلاب اسلامی هستیم.

وی افزود: امروز به پشتوانه دانش جوانان این مرز و بوم به یکی از کشورهای دارای فناوری های نوین و به روز تسلیحاتی دنیا مبدل شده ایم.

استاندار البرز گفت : اکنون پهباد آنها به محض اینکه وارد مرزهای کشور می شوند ، با بیداری نیروهای مسلح، از بین می روند . 

وی ادامه داد: استکبار جهانی با راه اندازی جنگ های نیابتی درصدد ایجاد تنش و ناآرامی در منطقه است ولی ایران اسلامی همچنان با صلابت و قدرت ، معادلات آنها را بر هم می زند.

شهبازی افزود: اکنون جمهوری اسلامی ، الگوی نهضت های آزادی خواه جهان است.

محرم نقطه اثر گذار در پیروزی انقلاب اسلامی

سردار یوسف مولایی با اشاره به اینکه تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم فرصتی شده که یکی از اوراق گرانبهای ۸ سال دفاع مقدس را ورق بزنیم، گفت: رابطه منطقی و معناداری بین محرم و دفاع مقدس وجود دارد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)  استان البرز با بیان این که رزمندگان اسلام از محرم و یاران امام حسین(ع)  تاسی گرفته اند، ادامه داد: محرم نقطه اثر گذار در پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه دفاع مقدس و محرم است.

سردار مولایی با بیان این که رزمندگان ما به تاسی از حضرت عباس (ع) پا به میدان گذاشتند، ادامه داد: یکی از الگوهای اصلی در ۸ سال دفاع مقدس حضرت عباس (ع) است.

سردار مولایی با بیان اینکه حضور این نیروها در این رژه به نوعی پشتوانه نظام و دلگرمی‌ برای مردم محسوب می‌شود، افزود: این رژه بخشی از اقتدار و قدرت نظامی کشور است  و آمادگی  نیروهای انسانی سپاه، نیروی انتظامی  را به نمایش می‌گذارد.

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی