سه شنبه , 1 خرداد 1403

جزئیات پرونده کشف جسد سوخته در اطراف نظرآباد

به گزارش خبرگزاری مهر، سامان قاضی زاده گفت: بعد از حضور پلیس آگاهی در محل، متوجه جسد سوخته می‌شوند. بعد از ارسال جسد به پزشکی قانونی و بررسی ابتدایی آن مشخص می‌شود جسد متعلق به یک زن حدود ۳۰ ساله است. همراه جسد یک دستنبد و گردنبند طلا و بخشی از یک روسری کشف شده بود.

دادستان نظر آباد افزود: بعد از بررسی‌های اولیه و با دستور دادستانی به شهرهای استان‌های البرز و تهران برای شناسایی این فرد نیابت داده شد تا اگر خانواده‌ای مفقودی دارد برای شناسایی جسد مراجعه کند.

او می‌گوید: خانواده متوفی که ۴ روز قبل خبر مفقودی دخترشان را به پلیس آگاهی تهران اعلام کرده بودند با اطلاع از کشف جسد در نظر آباد برای شناسایی آن به پزشکی قانونی مراجعه کردند.

قاضی زاده افزود: خانواده مراجعه کننده با رؤیت دستنبد و گردنبند کشف شده و لباس‌های باقی مانده، جسد را شناسایی کردند و برای انجام آزمایش DNA به پزشکی قانونی ارجاع داده شدند. با اعلام نتایج آزمایش‌ها، هویت جسد شناسایی و به خانواده وی تحویل داده شد.

او گفت: خانواده این دختر در کرج ساکن بودند و خودش در تهران زندگی می‌کرد.

دادستان نظر آباد افزود: بعد از شناسایی جسد، تمام تماس‌های تلفن همراه وی رصد شد، با رصد تلفن همراه جسد مشخص شد، وی در تاریخ ۲۶ تیر ماه از منزل شخصی خود در تهران خارج شده و به یک مطب زیبایی مراجعه کرده است که این موضوع را خواهر متوفی تأیید کرده است.

او گفت: با رصد آنتن تلفن همراه مشخص شد این فرد به همراه یک نفر دیگر بعد از خروج از مطب به سمت نظر آباد حرکت کرده که در این منطقه تلفن همراه وی خاموش و سیم کارت در گوشی دیگری فعال می‌شود.

قاضی زاده افزود: شخصی که از سیم کارت متوفی را در گوشی جدید فعال کرده بود به اردبیل و بعد به قشم سفر کرده بود که با شنود تماس‌ها این فرد در قشم دستگیر شد.

او گفت: فرد دستگیر شده در اظهارات اولیه اقرار کرد که راننده پزشک مطب زیبایی است و فردی برای جراحی بینی به مطب مراجعه کرده بود که در حین جراحی فوت می‌کند و جسد را تحویل وی می‌دهند تا آن را از بین ببرد.

دادستان نظرآباد افزود: راننده اقرار کرد که جسد را به بیابان‌های اطراف نظرآباد منتقل کرده و سوزانده است.

او می‌گوید: در حال حاضر مسئول مطب زیبایی بازداشت شده، تمام کارکنان کلینیک زیبایی که شامل چند پرستار که در عمل دخیل بودند بازداشت شده‌اند.

قاضی زاده افزود: پزشک این مطب دارای ۲ کلینیک در مناطق تهرانپارس و جردن است و این حادثه در کلینیک تهرانپارس رخ داده است، سوابق کیفری پزشک مطب زیبایی بررسی و مشخص شد که در دادسرای جرایم پزشکی تهران دارای پرونده است.

او گفت: پرونده‌های این فرد برای تجمیع و رسیدگی در حال ارجاع به دادسرای نظر آباد است.

دادستان نظرآباد افزود: قرار بازداشت موقت برای تمام کارکنان کلینیک زیبایی صادر شده است، در حال حاضر تمام پرسنل کلینیک در زندان هستند و تحقیقات در خصوص کشف همه ابعاد پرونده ادامه دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …