چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

تبدیل منطقه ویژه اقتصادی پیام به قطب اقتصاد دیجیتال کشور سرعت می گیرد

به گزارش روز شنبه روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق با اشاره به دیدار اخیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار البرز در خصوص بهره گیری و ارتقای هر چه بیشتر ظرفیت های این منطقه افزود: یکی از موارد تاکیدی دکتر عیسی زارع پور در این نشست تبدیل شدن پیام به یکی از قطب های مهم اقتصاد دیجیتال کشور بود که این مهم با همکاری دستگاه های استانی تسریع خواهد یافت.

وی اضافه کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفری که در هفته گذشته به این منطقه داشته بر این باور بودند که پیام از ظرفیت های بسیاری برخوردار است که برای شکوفا شدن هر چه بیشتر این پتانسیل ها، ظرفیت های استانی نیز باید پای کار آمده تا بتوان علاوه بر راه انداختن یکی از قطب های مهم اقتصاد دیجیتال کشور در پیام، شاهد رونق تولید و رشد اشتغالزایی در آن نیز باشیم.

ثناگو مطلق تصریح کرد: این در حالی است که استاندار البرز نیز بر این مهم تاکید داشتند که منطقه ویژه اقتصادی پیام از ظرفیت های بالقوه بسیاری برخوردار است که بایستی این توانایی ها به صورت تخصصی مورد بهره برداری قرار گیرند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ادامه داد: توجه بخش ملی و استانی به پتانسیل های موجود در این منطقه نوید بخش این مهم خواهد بود که در آینده ای نه چندان دور پیام علاوه بر تحقق اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده که یکی از آنها تبدیل شدن به یکی از قطب های اقتصاد دیجیتال کشور است می تواند نقش خود را به عنوان یکی از بخش های مهم تولیدی و اقتصادی کشور هر چه بهتر و بیشتر ایفا کند.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود. فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند، ضمن اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در آن مستقر شده است.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …