آب الفبای آبادانی

معاون استاندار البرز گفت: شهرک تخصصی آب طالقان به دلیل نقش موثر آن در توسعه اقتصادی هر چه سریع تر اجرایی شود.

تاکید استاندار البرز بر راه اندازی هرچه سریعتر شهرک تخصصی آببه گزارش آدینه کرج درویش پور در جلسه بررسی مشکلات احداث شهرک تخصصی آب شهرستان طالقان افزود: اتحاد، انسجام و همدلی، شرط اصلی و الزامی در اجرای پروژه های البرز برای پیشبرد سیاست های توسعه ای در استان است.

وی با بیان اینکه ایجاد شهرک تخصصی آب در طالقان گامی موثر به منظور محرومیت زدایی و اشتغالزایی است، اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های طالقان می توانیم شاهد رشد و توسعه شتابان این شهرستان باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارعنوان کرد:یکی از مصوبات سفراستاندار البرز به شهرستان طالقان، احداث شهرک تخصصی آب بود که به علت اهمیت این پروژه برای توسعه اقتصادی ضرورت دارد در اسرع وقت اجرایی شود.

درویش پور ادامه داد: قرار است در این شهرک، صنایع تبدیلی و تکمیلی آب از جمله کارخانه بسته‌بندی و تولید آب معدنی و نوشابه‌های گازدار ایجاد شود که با توجه به همجواری شهرک تخصصی آب البرز به بازار مصرفی شهر تهران، می تواند در اشتغال زایی و درآمدزایی طالقان سهم زیادی  داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به اهداف راه‌اندازی این شهرک گفت: بهینه‌سازی تولید، عرضه و صنعت بسته‌بندی آب‌های معدنی و آشامیدنی، تولید، بهره‌برداری، نگهداری و حمل‌و‌نقل در واحدهای بسته‌بندی آب از جمله اهداف راه‌اندازی این شهرک است.

وی تصریح کرد : برای تسریع در اجرای این پروژه، سرمایه گذاری بخش خصوصی بسیار مهم است و به دنبال آن هستیم تا با مشارکت بخش خصوصی، هرچه سریعتر این شهرک ایجاد شود

اخبار کرج

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی