چهارشنبه , 27 تیر 1403

تأمین نقدینگی برای ۳۰۳ واحد متقاضی تسهیلات در البرز

به گزارش خبرگزاری مهر، رامین ربیعی در نودمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: براساس گزارش ارائه شده از سوی بانک‌های عامل استان در همین مدت، ۲۱۸۰ فقره تسهیلات مستقیم نیز از محل منابع داخلی بانک‌ها به واحدهای صنفی و صنعتی استان که متقاضی تأمین نقدینگی بوده‌اند پرداخت شده است که ارزش آن بالغ بر ۳۱ هزار و ۵۲۳ میلیارد تومان می‌باشد.

وی افزود: استان البرز طی سال‌های سه سال ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ و ۹ ماهه سال ۱۴۰۱، رتبه اول پرداخت تسهیلات رونق تولید در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: در نودمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز، مسائل و مشکلات ۱۰ واحد صنعتی در حوزه پرداخت تسهیلات بانکی، استمهال تسهیلات دریافتی، مسائل مالیاتی، تأمین برق و گاز و…، مطرح و مصوبات لازم جهت تسریع در امور واحدهای متقاضی به دستگاه‌های مسئول ابلاغ شد.

ربیعی در پایان تاکید کرد: از ابتدای امسال تاکنون، بیشترین مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز در حوزه درخواست تأمین سرمایه در گردش، استمهال بدهی بانکی، تأمین سرمایه ثابت، امور مالیاتی، تأمین اجتماعی، دستگاه‌های خدمات رسان همچون آب، برق، گاز، شهرداری و…، است که خوشبختانه با همکاری همه دستگاه‌های مسئول در استان، بیش از ۸۶ درصد مصوبات عملیاتی شده است.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …