اخبار

بیماران قلبی و تنفسی از حضور در فضا‌های باز خودداری کنند

هشدار؛

 مدیر کل مدیریت بحران البرز با اشاره به کاهش کیفیت هوا از افراد آسیب پذیر به ویژه بیماران قلبی و تنفسی استان خواست تا از حضور بلند مدت در فضا‌های باز خودداری کنند.

بیماران قلبی و تنفسی از حضور در فضا‌های باز خودداری کنندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، محمد رضا فلاح نژاد افزود: به علت کاهش کیفیت هوا افراد آسیب پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران تنفسی حتی الامکان از حضور بلند مدت در فضای باز خودداری کنند.

مدیر کل مدیریت بحران البرز، محکم کردن سازه‌های موقت، تابلو‌های تبلیغاتی، احتیاط در عبور از مجاورت ساختمان‌های نیمه کاره، تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خسارات به دلیل وزش باد شدید به ویژه عصر‌ها را از دیگر توصیه‌ها دراین زمینه برشمرد.

فلاح نژاد تاکید کرد: اعضای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان البرز، شهرستان وشهرداران ضمن آگاهی از وضعیت جوی اعلام شده، اطلاع رسانی و هشدار به موقع از طریق رسانه‌های محلی را باید داشته باشند.

او افزود: همچنین همکاری با نیرو‌های امدادی، راهداری، امورحمل ونقل جاده‌ای، پلیس راه، راهور و عوامل مردمی استان البرز در این زمینه مورد انتظار و الزام خواهد بود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز تاکید کرد: این وضعیت نامناسب هوا از روز سه شنبه ۲۴ خرداد شروع و تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا